SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.06.2017 18:51
Microsoft pracuje nad grą podobną do Horizon: Zero Dawn?
3422V

Microsoft pracuje nad grą podobną do Horizon: Zero Dawn?

Po tegorocznych targach E3 wielu fanów wyciągnęło jeden, dosyć ogólny wniosek dotyczący marki Xbox. A mianowicie taki, że znów zatacza koło i nie ma czym się pochwalić w kwestii gier na swoją konsolę.

Sony zapewniło bardzo bogaty początek roku dla PlayStation 4. Wśród hitów ekskluzywnych dla platformy Japończyków znalazły się takie  hity jak Gravity Rush 2, Persona 5, Yazkuza 0, a także Horizon: Zero Dawn, które stało się kolejnym system sellerem PS4.

Recenzja Horizon: Zero Dawn

Microsoft zauważył, że na rynku jest jak najbardziej popyt na takie tytuły, dlatego też wewnętrzne studia Zielonych zaczęły ciężką pracę, aby za 2-3 lata dostarczyć nam potok równie dobrych gier na Xboksa One, a może i nawet jego następcę.

I wspominam tu o przygodach Aloy nie bez powodu, ponieważ na Linkedin pojawiła się notka od niejakiego Sandora Robertsa, który to poszukuje osoby na stanowisko "Lead Environment Artist", która to miałaby pracować nad niezapowiedzianym tytułem AAA dla Microsoftu, podobnym stylistycznie do właśnie do Horizon: Zero Dawn.

Źródło: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6263292832946102272/

Tagi: horizon: zero dawn linkedin microsoft xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Horizon: Zero Dawn
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 01.03.2017
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme