SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2017 17:03
2925V

Horizon: Zero Dawn. Fabularny zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść

Szykujcie się na wielką przygodę. Sony właśnie opublikowało fabularny zwiastun Horizon: Zero Dawn, który pozwala spojrzeć na wiele nowych scen z tej oczekiwanej produkcji. Tytuł wygląda kozacko. 

Horizon: Zero Dawn jest jedną z najważniejszych tegorocznych premier Sony. Produkcja od pierwszej zapowiedzi wygląda wyśmienicie, a najnowszy zwiastun może tylko i wyłącznie podkręcić zainteresowanie na tytuł Guerrilla Games.

Poznajcie bohaterkę Horizon: Zero Dawn. Twórcy prezentują grę i opowiadają o historii

Dzisiaj otrzymaliśmy od Holendrów kawał ciekawego materiału. Firma zdradza historię i pozwala spojrzeć na zupełnie nowe sceny. Główną bohaterką Horizon: Zero Dawn jest Aloy – młoda kobieta, która staje przed bardzo trudnym zadaniem. Protagonistka za wszelką cenę chce uratować wioskę i tym samym swoich najbliższych.

Film zdradza… Sporo. Mam nawet wrażenie, że odrobinę za dużo, więc ostrzegam przed spoilerami. Deweloperzy prezentują wydarzenia, pokazują przeciwników, sprzymierzeńców i kilka mocnych scen. Szczerze? Wolałbym to zobaczyć z kontrolerem w dłoni. Podobna praktyka w dzisiejszych czasach jest standardem, ale przy tak dużej premierze autorzy raczej nie muszą martwić się o promocję i mogli zrezygnować z prezentacji kilku wątków. 

Jedno jest pewne – gra pod względem oprawy nie zawiedzie wysokich oczekiwań. Jeśli już oglądacie, to zwróćcie uwagę na twarze, czy też metalowe bestie. Klasa! 

Dodałem właśnie dodatkowy film z polskim dubbingiem. Czekacie? 

Materiał: Nowy polski zwiastun Horizon Zero Dawn

Tagi: guerilla games horizon: zero dawn sony trailer zwiastun

Komentarze (154)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Poziom: 31
REP.: 4679
m. dodano: 11.01.2017, 17:15 #1
Dobra, dobra, dawać to już :D
Trailer taki sobie, o fabułę w tej grze obawiam się najbardziej, bo widać, że autorzy chcą uczynić z niej mocny punkt rozgrywki, a może wyjść to jako tako.
Wszystko inne biorę bez popity :)
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 22
REP.: 142
Swahveck do m. dodano: 11.01.2017, 19:08 #2
Mam nadzieję że gra będzie dobra. Do hype trainu wsiadłem zaraz po E3 2016 :)
Fanboy każdej dobrej gry :)
Poziom: 42
REP.: 2721
darek79r19 do m. dodano: 11.01.2017, 21:03 #3
Dodał bym, że oczywiście w tym przypadku +10 do klimatu w oryginalnej wersji językowej. Wystarczy przesłuchać pierwsze zdanie w obu trailerach żeby poczuć różnice między amerykańską aktorką w klimacie fajterki i polskiej w klimacie płaczliwej dziewuchy.... Ręce opadają. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 21:16
Poziom: 41
REP.: 1950
dampe dodano: 11.01.2017, 17:16 #4
W takim razie dzięki Wojtek za ostrzeżenie przed spoilerami. Nie oglądam, a i tak niebawem sam poznam tą historię.
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 59
REP.: 10595
Wojciech Gruszczyk do dampe dodano: 11.01.2017, 17:16 #5
Możesz posłuchać dubbingu :D
Poziom: 41
REP.: 1950
dampe do Wojciech Gruszczyk dodano: 11.01.2017, 17:29 #6
Parafrazując pewnego dzieciaka z filmiku na yt: nie, bo ja się trochę cykam o spoilery :D
Poziom: 30
REP.: 4
lookas807 dodano: 11.01.2017, 17:17 #7
Zakup PS4 PRO zaczyna nabierać sensu :) Czekam z niecierpliwością!
Ukryj odpowiedzi (4)
Poziom: 46
REP.: 4944
Sephiroth-Oni do lookas807 dodano: 11.01.2017, 18:12 #8
własnie zastanawiałem się na jaką konsolę to wychodzi, jak na ps4 to mozemy czekac spokojnie - nie zostanie anulowane

MS osrane...? :-P
Poziom: 56
REP.: 6087
23tomas69 do Sephiroth-Oni dodano: 11.01.2017, 19:02 #9
... albo sony osrane ;P bo ja już nie wiem :D

Ale pewne jest jedno, biere na premiere :D
Poziom: 25
REP.: 214
noobkiller do 23tomas69 dodano: 11.01.2017, 20:48 #10
Panowie, ja tam myślę, że Koks jest osrany ;)
Fanboy każdej dobrej gry :)
Poziom: 42
REP.: 2721
darek79r19 do noobkiller dodano: 11.01.2017, 21:19 #11
Koksa ostatnio nie widać, pewnie nie wytrzymał ciśnienia ostatnich news'ów i stoi na bazarze z wystawionym XO na sprzedaż.

P.S. Wiem wiem, taki "entuzjasta marki" :P nigdy go nie sprzeda, ale może całymi dniami odśnieża, żeby zarobić na PRO po kryjomu... Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 21:22
Poziom: 16
REP.: 149
Antiax dodano: 11.01.2017, 17:17 #12
Jakoś mnie ten zwiastun nie urzekł. Wygląda na dość ładną wydmuszkę.
Ukryj odpowiedzi (5)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Antiax dodano: 11.01.2017, 17:28 #13
Też uważam, że akurat TEN TRAILER im się zwyczajnie nie udał.
Poziom: 40
REP.: 1831
wojab do Antiax dodano: 11.01.2017, 20:06 #14
W końcu ktoś, kto ma te same obawy. Właśnie takie mam odczucia w stosunku do tej gry. Będzie pięknie, ale boję się że banalnie. Wcześniej brakowało mi jakichkolwiek info o fabule, teraz mam info o fabule, a nadal jakoś nie czuję dramatu tej dziewczyny. Trochę sztampowo się zrobiło po ujawnieniu antagonistów. Świat wygląda dość jednolicie(gory, łąki i zarośla), gameplay do tej pory to same polowania. Szczerze liczę, że nie pokazują nic więcej, by gracz mógł odkryć wszystko sam...oby! Fajne nowe IP, ale boję się o nie. I ten dubbing dla mnie jak zwykle zbyt teatralny(kiedy pojmą, że nie trzeba cały czas grać zintensyfikowanym głosem, bo przecież jest obraz, który pokazuje postać). No ale czekam, żeby sprawdzić. I obym się miło zaskoczył, bo nowych, świeżych IP jak na lekarstwo.
Poziom: 16
REP.: 149
Antiax do wojab dodano: 11.01.2017, 22:36 #15
Ująłęś moje obawy idealnie. Nic dodać nic ująć. Obyśmy się mylili, ale niestety mam złe przeczucia.
Poziom: 38
REP.: 232
ScrewFace do Antiax dodano: 11.01.2017, 22:59 #16
U mnie to samo. Przepiękna, ale głupia i infantylna wydmuszka - takie mam obawy. Pomimo niedociągnięć w gameplayu, czekam bardziej na Senue w HELLBLADE ("dramat dziewczyny" jest po prostu namacalny...) choć życzę Horizon i graczom, którzy na niego czekają wszystkiego co najlepsze.
Poziom: 25
REP.: 190
fisher777 do Antiax dodano: 12.01.2017, 03:23 #17
Fabuła jest tym elementem ktory sprawia ,że nie tylko ja jestem zaniepokojony o tą gre.
Bo na dobrą sprawę jak połączyć bohaterkę z łukiem (z jakimiś plemionami w tle ) przeciwko futurystycznym mechom , mecho -zwierzętom ...
Na plus na pewno grafika.

Poziom: 47
REP.: 2026
JerryPolska dodano: 11.01.2017, 17:18 #18
No i pięknie się zapowiada.Czekam spokojnie:)
Ukryj odpowiedzi (2)
Niczego mi nie braknie
Poziom: 73
REP.: 43100
Cherubinek do JerryPolska dodano: 11.01.2017, 18:13 #19
Bo to dobra gra będzie. Zagram z przyjemnością :-)
Poziom: 35
REP.: 2854
Ghostoom do JerryPolska dodano: 12.01.2017, 08:36 #20
O tą grę jestem spokojny jak mnich w czasie medytacji.
Wyjdzie to kupię i zagram.
Liczę na miło spędzony czas.
Dickies [89.70.***.***] dodano: 11.01.2017, 17:19 #21
Szczerze? To nie wiem...
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah dodano: 11.01.2017, 17:22 #22
Premiera tak blisko, że wolę sobie odpuścić oglądanie czegokolwiek :p Wolę sam przeżyć fabułę.
Edit: Dobra, przeleciałem sobie przez parę scenek z filmiku i muszę powiedzieć, że gra wygląda olśniewająco :V Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 17:25
Ukryj odpowiedzi (3)
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Kopah dodano: 11.01.2017, 17:40 #23
Dla mnie marzec to miesiąc NieR'a.Kwiecień miesiąc Persony 5.Jak już wszystko sobie poprzechodze/wymasteruje to wtedy zaczne myśleć o Horizonie :P
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 17:54 #24
No na Personę to mam wywalony jęzor, najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra tego roku :P
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Kopah dodano: 11.01.2017, 17:58 #25
Same here :P
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p dodano: 11.01.2017, 17:22 #26
no ciekawe jak na ps4 będzie wyglądać, pewnie już nie tak super
Ukryj odpowiedzi (4)
Poziom: 28
REP.: 321
rocktaron do piechu84p dodano: 11.01.2017, 17:31 #27
Na samym końcu pierwszego filmu jest pokazana ps4 pro i nie odwarzyli się tego napisać??
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p do rocktaron dodano: 11.01.2017, 17:41 #28
a nie miało być podziałów, chusteczka i tak zagram na zwykłym ps4, oby do tej wersji na zwykłym bazowym sprzęcie się przyłożyli Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 17:45
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do piechu84p dodano: 11.01.2017, 19:07 #29
Roznica ma byc w rozdzielczosci(co na filmiku i tak jest niezauwazalne) filtrowaniu anizotropowym i cieniach.
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 19:15 #30
no zobaczymy, kto wie może nie będzie to gorsza wersja dla bidy co ma ps4
Edytowano 2 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 19:23
FF VIII
Poziom: 42
REP.: 3311
kuku dodano: 11.01.2017, 17:24 #31
No pięknie tylko czekać do premiery zapowiada się bardzo dobrze.
The one who chases after Death
Poziom: 36
REP.: 1339
w0t dodano: 11.01.2017, 17:24 #32
Graficznie jest na wypasie,ale roboty nie przemawiają do mnie poczekamy zobaczymy czy będzie system seller xD
Ukryj odpowiedzi (12)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do w0t dodano: 11.01.2017, 17:30 #33
Nowe IP nigdy nie odnoszą jakichś spektakularnych sukcesów. Zdziwiłbym się, gdyby akurat Horizon miał się z tego ogólnego trendu wyłamać.
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do w0t dodano: 11.01.2017, 17:37 #34
Widocznie nie rozumiesz pojęcia system seller.System seller to uncharted,the last of us czy gran turismo.To jest poprostu kolejny solidny eks.

Co do robotów też sie jakoś mocno nie jaram,na premiere raczej nie kupie ale jak ogram co mam ograć to na bank sprawdze.
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do m. dodano: 11.01.2017, 17:40 #35
Nie odnoszą? To ciekawe. A Halo, Call Of Duty, Uncharted (rynek należał wówczas do Tomb Raiderów), Killzone...
The one who chases after Death
Poziom: 36
REP.: 1339
w0t do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 17:42 #36
Na Internetach jest hajp taki ze można te grę brać pod uwagę ewentualnego system sellera xD i pod tym katem oceniać
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 17:49 #37
No to ile tych egzemplarzy się sprzeda? Ja stawiam na 2-4 miliony. A to i tak dużo jak na nowe IP (zwłaszcza dziś), a jednak to nadal zbyt mało, by grę nazwać system sellerem. Słusznie tam ktoś u góry wspomniał, że ta gra to nieco inny kaliber i również nieco inny target, co w żadnym wypadku nie jest wadą.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do m. dodano: 11.01.2017, 19:04 #38
Moge sie zalozyc ze do konca roku sprzeda sie co najmniej 5 mln
Poziom: 17
REP.: 534
zakapior do m. dodano: 11.01.2017, 19:09 #39
Każda gra jest system sellerem. Nawet jeżeli sprzedało się tylko 100 tys, to część z tych osób kupuje konsole tylko dla tej gry. Ziarnko do ziarnka i tak sprzedaje sie 54 mln konsol. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 19:11
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 19:12 #40
Oj wątpię, ale życzę sukcesów (o ile gra będzie tego naprawdę warta).
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do zakapior dodano: 11.01.2017, 19:13 #41

zakapior napisał:

Każda gra jest system sellerem.

W pewnym sensie tak, ale z definicji już nie.
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do m. dodano: 11.01.2017, 19:33 #42
O system sellerze mówi się, kiedy zatwardziały PCtowiec sobie pomyśli "Cholera, dla tej gry bym nawet kupił konsolę" xD
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Kopah dodano: 11.01.2017, 21:20 #43
Wszystko spoko, ale nie jeden, a wielu :D
The one who chases after Death
Poziom: 36
REP.: 1339
w0t do Kopah dodano: 12.01.2017, 08:11 #44
E tam master race nie porzucą swojego kultu ;)...(:
Poziom: 30
REP.: -270
bolek23 dodano: 11.01.2017, 17:31 #45
Komentarz ukryty [Pokaż]
Ukryj odpowiedzi (5)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do bolek23 dodano: 11.01.2017, 17:37 #46
Poziom: 43
REP.: 4707
Gofer_ do bolek23 dodano: 11.01.2017, 17:42 #47
dzięki, po raz drugi za dobrą dozę śmiechu dzisiaj. :D
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Gofer_ dodano: 11.01.2017, 18:00 #48
Tak z ciekawości wszedłem na jego profil bo miałem przeczucie ,że xbot i o dziwo żadna z trzech konsol,które posiada to nie konsola sony :D A to ci szok!
Poziom: 30
REP.: -270
bolek23 do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:42 #49
Moher
The one who chases after Death
Poziom: 36
REP.: 1339
w0t do Kamilinho dodano: 12.01.2017, 12:06 #50
To prawie jak wypowiedzi gości nie grających na xboxach na ich temat ;-) czyż nie?
prosiak [217.99.***.***] dodano: 11.01.2017, 17:33 #51
Kolekcjonerkę już kupiłem. Teraz tylko czekam na pierwsze porównania PS4 Pro vs PS4 i jeśli będą stosunkowo duże różnice, to Prosiak zostanie dla tej gry zakupiony. Trailera nie oglądam, bo po co?
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 17:33 #52
Wygląda obłędnie, a historia zapowiada się dla mnie intrygująco. I'd buy that for a dollar.
Vivi: Jak możesz udowodnić, że istniejemy? FF IX
Poziom: 63
REP.: 14942
Gomlin dodano: 11.01.2017, 17:34 #53
A zwiastun nie jest czasem Szczery ????
Użytkownik konta Premium PPE.
Poziom: 66
REP.: 29260
bigbird dodano: 11.01.2017, 17:39 #54
Mam nadzieję, że dobra fabuła i opowieść będą główną osią tej produkcji, a nie jakieś bezmyślne popierdalanie po wielkiej mapie za głupimi znajdźkami.
Ukryj odpowiedzi (9)
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do bigbird dodano: 11.01.2017, 17:48 #55
Jak w Wiedźminie? ;)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 17:57 #56
Akurat Wiedźmin 3 to idealny przykład jak powinno się robić open world RPG :v Mimo, że poboczne questy w większości sprowadzają się do jednego - latania po mapie w poszukiwaniu czegoś to jednak mają te zadania sens jakiś przez to, że ktoś nam te misje zleca :p Liczę, że jeśli ktoś już się podejmie tworzenia RPG'a w otwartym świecie to chociaż się zbliży do poziomu Wiedźmina 3 jeśli o poboczne aktywności chodzi.
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:01 #57
Coś mi sie obiło o uszy ,że ktoś tam z ekipy w3 macza palce przy Horizonie :P
Poziom: 26
REP.: -21
xJArekX do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:01 #58
Powiedzmy że te z wiedźmina nie były złe większość z nich dawała jakiś nowy oręż, składniki itp. ale jak zobaczę coś w stylu assassin's creed to nie ma przebacz... Edytowano 3 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 18:03
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:08 #59
Chodzi mi o to, że w tym świecie nie ma co robić. Porównaj to z takim Red Dead Redemption np. Rpg... Z narzuconą postacią i rozwojem rodem z FarCry'ów lub Dying Light :) To raczej "Golden Axe " w otwartym (pustym) świecie.
Czas na odrobinę chamstwa i brutalności
Poziom: 52
REP.: 10379
Fox460 do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:16 #60
Wiesz lepiej nie mać nasrane niepotrzebnych znajdziek, niż mieć ich aż nadtto np: w Far Crayu gdzie rzygać się chciało od tego zbierania.

W wiedźminie miałeś zadania do wykonywania, a nie zbierać listy, dupy srupsy innego tego typu. Jedyna taka forma znajdziek która miała jedyny sens były rynsztunki. A pusty świat w Weiśku nie był, bo pusty to masz np: w Skyrimie, gdzie przeciwników do ubicia miałeś tyle w co w cale, a nie będę przytaczał najnowszej gry która świeci pustym światem.

PS: Jedno jest pewne, znajdzki i zapychacze nie wypełnią ci pustego/bezludnego świata.... Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 18:17
Damn [176.122.***.***] do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:21 #61
Akurat ten olbrzymi świat to najsłabszy element Wiedźmina 3. Co z tego że duży jak eksploracji w tym za wiele nie ma. Podróżowanie po świecie cieszyło tylko z początku, później już używało się szybkiej podróży. Owszem są fajne zadania poboczne, ale odhaczanie pytajników w tej grze to bezsens bo i tak nic ciekawego przeważnie pod tymi pytajnikami się nie kryło. A to jakiś obóz bandytów do wybicia, a to kontrabandy... Nuda. Gry Redów fabułą stoją, nie eksploracją dlatego nie rozumiem dlaczego weszli w sandboxy zamiast zrobić grę korytarzową, z pół otwartym światem jak dwójkę. W dobrym sandboxie eksploracja powinna cieszyć a nie męczyć.
Poziom: 30
REP.: 1885
Ted_Junior_Gillas do Fox460 dodano: 11.01.2017, 18:23 #62
Że co prosze? Pusty świat w Skyrim? Hah nie żartuj. Tam nie szło dwóch metrów przejść by nie natrafić na jakieś ruiny do eksploracji, krypty, forty, jaskinie, kopalnie, obozowiska... Nierzadko proqadzące do questów. A Wiedźmin? Pustynia pod tym względem. Gniazda potworów do wysadzenia...
Damn [176.122.***.***] do Ted_Junior_Gillas dodano: 11.01.2017, 18:30 #63
Dokładnie. Skyrim ma mniejszy świat, ale niesamowicie upchany. Aż chce się eksplorować. Wiedźmin 3 jest niezły fabularnie, ale sandbox z niego mierny.
rzekłem [5.172.***.***] dodano: 11.01.2017, 17:39 #64
Oni już nie potrafią robić dobrych fabuł. Gra pewnie będzie ładna ale nudna. Guilella skończyła się na Killzone 2.
Palec Kaza wskazuje mi drogę
Poziom: 73
REP.: 40064
REALista dodano: 11.01.2017, 17:46 #65
Ja już się naoglądałem filmików z tej produkcji wystarczy mi. Mają mnie. Bierę pre-ordera.
Fanboy grania w gry.
Poziom: 74
REP.: 60154
Alexy78 dodano: 11.01.2017, 17:47 #66
Fabuła jest jedyną rzeczą, o jaką się względem tej gry martwię. Ten trailer mnie nie "uspokoił".
Sięgnę po tytuł jednak z przyjemnością.
P.S. Szkoda, że heroina jest względnie dla mnie nieatrakcyjna - Nariko wracaj! ;D Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 17:48
Ukryj odpowiedzi (12)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Alexy78 dodano: 11.01.2017, 17:57 #67
Trailer słaby, jeśli miał zainteresować fabułą, to coś tutaj ewidentnie poszło nie tak, bo niepokoję się o nią jeszcze bardziej :D
Poziom: 24
REP.: 77
kumite49 do Alexy78 dodano: 11.01.2017, 17:58 #68
Fakt Tera Patrick to nie jest jednak najważniejsze aby gra była dobra.
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Alexy78 dodano: 11.01.2017, 18:05 #69
Ogólnie nigdy nie lubiłem grać żeńskimi postaciami w grach mających głebokie story( tak jestem seksistą i nie potrawie sie wczuć w role kobity).I uważam ,że większość żeńskich protagonistek gier to nijakie miałkie twory.Tutaj właśnie,gdyby protagonistą był facet zapewne mieli by mnie na premiere.

hash tag szowinistyczna świnia
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:11 #70

Kamilinho napisał:

uważam ,że większość żeńskich protagonistek gier to nijakie miałkie twory.


Ale Cerezę (Bayonettę) to Ty szanuj!
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do m. dodano: 11.01.2017, 18:13 #71
Bayonette 2 uwielbiam,Cereza zapewne jedna z niewielu,które mają jaja.
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:15 #72
No to jest nas dwóch :P Ja nie potrafię za cholerę wczuć się w grę jeśli gram damską postacią. Denerwuje mnie również argument w stylu "wolę się gapić na damski tyłek przez całą grę" - kto każe się gapić na męski kiedy się gra facetem? (no chyba, że ktoś aż taki insecure jest jeśli chodzi o jego orientację xD)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:17 #73
Śmiem twierdzić, że najciekawsza bohaterka gier w ogóle :D

Ale tymi jajami to mnie trochę zmartwiłeś :(
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:19 #74
Ja nie rozumiem całego jarania sie ''gram seksowną lasencją'' xD Dla mnie to jakieś takie dziecinne.Zaglądanie pod sukienki,gapienie się na dupska czy dekolty... Nie wiem może jak bym miał nadal 14lat to by mnie to jarało.
I jeśli dla kogoś głównym argumentem zakupienia gry jest ''bo gra sie fajną dupą'' to szczerze współczuje.
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:23 #75
Uwierz mi, znam takich co argumentują zakup gry czymś takim xD
aww yiss!
Poziom: 41
REP.: 3281
busiu do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 21:37 #76
Po części zgadzam się. Większość żeńskich bohaterek to twory "kobietopodobne", szczególnie w przypadku panny Croft, która co prawda ewoluowała, ale nadal daleko jej do bycia wiarygodną w moim odczuciu.

Z Aloy wiążę spore nadzieje w kwestii projektowania żeńskich bohaterek, ale czas pokaże.
Poziom: 54
REP.: 7283
danteusz2300 do m. dodano: 12.01.2017, 19:49 #77
"Trailer słaby,"- trailer jako taki, ale linia fabularna rzeczywiście zapowiada się niezbyt ciekawie (spoiler -prymitywny człowiek kierujący nowym rodzajem maszyn? Naprawdę? I to w świecie w którym inne maszyn rządzą).
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do danteusz2300 dodano: 12.01.2017, 19:55 #78
Czekam na recenzje. Mam wrażenie, że może być wtopa. Wygląda to ślicznie, ale ten trailer mnie zaniepokoił mocno. Zwłaszcza, że trailery robi się dzisiaj tak, by były efektowniejsze od zapowiadanego dzieła. Tutaj jest słabo. Zapowiada się przedmuchana historia. Ale obym się mylił.
Poziom: 43
REP.: 3867
SuperMario dodano: 11.01.2017, 17:49 #79
Sama gra jest mi obojętna, ale czekam na porównanie różnic między PS4 i PS4 Pro.
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 31
REP.: 4679
m. do SuperMario dodano: 11.01.2017, 17:56 #80
Będzie wojna domowa w obozie niebieskich xD
Poziom: 38
REP.: 1621
Starylis do SuperMario dodano: 12.01.2017, 09:34 #81
Też nie jestem nakręcony na tą gre. Ale obym się zawiódł w swoim przeczuciu i oby to była super gra.
Tak samo miałem z Uncharted, a potem gra okazała się moją ulubioną.

Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.01.2017, 09:47
Poziom: 26
REP.: 188
xCarlos dodano: 11.01.2017, 17:56 #82
Trailer taki, że mogli by go puszczać na zapowiedziach w kinie.
Sama gra to must have, aby do Marca w którym Horizon i Wildlands zarządzą :)
Ukryj odpowiedzi (4)
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do xCarlos dodano: 11.01.2017, 18:07 #83
Wildlands? Ta kolejna ftopa od Ubishitu? :D Oj proponuje dawkować hype bo możesz sie srogo zawieść.
Poziom: 26
REP.: 188
xCarlos do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:12 #84
Ubishit? A co to takiego? Nie mam czego dawkować, i nie mam się na czym zawieść, bo nie mam chorego podejścia, że jak coś jest o Ubisoftu, to od razu musi być do dupy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio Ubi wypuściło coś, co by mi się nie spodobało, także nie boje się o nic z ich strony.
Tobie zaś proponuję, zmienić podejście na mniej ograniczone, bo możesz na tym więcej zyskać jak stracić :)
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do xCarlos dodano: 11.01.2017, 18:16 #85
No to widocznie jesteś ich docelowym targetem :D Skoro nie przeszkadza ci polityka tej firmy to nic tylko życzyć miłego grania.
Jeśli tylko serwery nie wypjerdolą znowu na premiere(co dzieje się przy grach ubishitu zbyt często).
Poziom: 26
REP.: 188
xCarlos do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:27 #86
Każda firma ma swój "docelowy target" :) Ja widać jestem w tym Ubisoftu no i oczywiście Sony.
Do serwerów na premierę, to się można przyczepić większości wydawców, nie tylko Ubi.
Tobie też życzę przyjemnego grania, w gry z Twojego targetu :)
Poziom: 42
REP.: 1894
Mike Podolski dodano: 11.01.2017, 18:02 #87
Kusi od dawna i skusiło Dla tej gry kupie ponownie Ps4 tym razem w wersji Big Mac :P
Muzyka w tym trailerze jest genialna mam nadzieje że to z gry. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 18:19
Poziom: 41
REP.: 1359
ultimate_pepe dodano: 11.01.2017, 18:09 #88
Wszystko fajnie, ale ja mimo wszystko widzę jeden minus - mimika postaci. Trochę drewniana i na pewno nie jest to najwyższa liga (choć może z powodu Uncharted 4 już prawie wszystkie gry wydają mi się w tym aspekcie drewniane :P). Taki Rise of the Tomb Raider czy choćby nasz Wiesiek 3 IMO lepiej oddawał emocje postaci.

Reszta gry wydaje się super.
Ukryj odpowiedzi (4)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do ultimate_pepe dodano: 11.01.2017, 18:22 #89

Cytat:

Wiesiek 3

A według mnie właśnie Wiesławowi średnio to wyszło :p Chociaż względem 1 i 2 to mimika w 3 to był naprawdę spory skok jakościowy, ale jednak nie było to DLA MNIE nic specjalnego - ot zwykła animacja twarzy jakich dzisiaj nie brak w najróżniejszych grach.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do ultimate_pepe dodano: 11.01.2017, 18:50 #90
Przeciez wiedzmin mial slaba mimike
A co tu się wyprawia?
Poziom: 32
REP.: 1982
Mortus do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 19:08 #91
Zgadzam się. Czym jak czym, ale mimiką Wiedźmin nie powala.
Poziom: 40
REP.: 1831
wojab do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 20:09 #92
Nie tylko mimikę... ;) ale ciiiiiiii, może nadal będą żyć w niewiedzy, wszak ona błogosławieństwem.
Poziom: 42
REP.: 1481
Makun dodano: 11.01.2017, 18:14 #93
Ja pierdziule jaka grafa!
Poziom: 37
REP.: 2316
kazuyoshi dodano: 11.01.2017, 18:18 #94
Dla takich gier mam PS4e :)
Być Graczem i PPEowcem - to brzmi dumnie!
Poziom: 50
REP.: 6495
Tsurugi dodano: 11.01.2017, 18:20 #95
Bohaterka wygląda w tytule newsa jak facet w peruce...
Ukryj odpowiedzi (6)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Tsurugi dodano: 11.01.2017, 18:25 #96
Trochę to ironiczne kiedy mówi to ktoś, kto ma Clouda na avatarze wiedząc co ten chłopaczyna odpieprzał w FF7 :P
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:31 #97
Widocznie kolega Tsurugi lubi facetów w peruce :D :D :D
Być Graczem i PPEowcem - to brzmi dumnie!
Poziom: 50
REP.: 6495
Tsurugi do Kopah dodano: 11.01.2017, 19:21 #98
A to mój avatar jednocześnie mnie opisuje? To niby wyznacznik danej osoby?
Poza tym, w Horizon to ma być dziewczyna a w FFVII było to konspiracyjne.
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Tsurugi dodano: 11.01.2017, 19:23 #99
Spokojnie, ja sobie tylko żartuję :^)
Być Graczem i PPEowcem - to brzmi dumnie!
Poziom: 50
REP.: 6495
Tsurugi do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 19:24 #100
Po pierwsze, nie jesteśmy kolegami żeby się spoufalać i bardzo proszę nie sugerować mi powiązań z osobami o odmiennej orientacji.
Po drugie, nigdzie nie napisałem, że podoba mi się jakikolwiek mężczyzna w peruce.
Być Graczem i PPEowcem - to brzmi dumnie!
Poziom: 50
REP.: 6495
Tsurugi do Kopah dodano: 11.01.2017, 19:25 #101
A to w porzadku :-)
Peace i piona :-D
Poziom: 59
REP.: 12238
Riddickq dodano: 11.01.2017, 18:20 #102
"Jasna ku.wa i sto milicjantów"
Niech mnie kule biją.
Na Kroma!!!!!!!

Biorę preordera nawet jakbym miał przez dwa dni nie pić piwa przez to ;)
Mnie kupili.
Ukryj odpowiedzi (5)
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Riddickq dodano: 11.01.2017, 18:24 #103
To w dwa dni jesteś w stanie wypić piwa za 200-250zł? Ile ty dziennie 20 piw pijesz? Dieta piwna czy jak? xDDD
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:26 #104
Ciało człowieka składa się z około 70% wody. Ciało Riddickqa to 70% piwska :P
Poziom: 52
REP.: 5421
Kamilinho do Kopah dodano: 11.01.2017, 18:30 #105
Piwo też ciecz jak by nie było.Wszystko zatacza krąg.

lol Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.01.2017, 18:30
Poziom: 59
REP.: 12238
Riddickq do Kamilinho dodano: 11.01.2017, 18:41 #106
Chodziło mi bardziej że zrobię to jako pokutę ;P
Dwa dni bez piwa??
A wytrzymasz dwa dni bez oddychania??
;D
Rex [92.42.***.***] dodano: 11.01.2017, 18:24 #107
Lazarewcz znowu ;D hehe ten facet zajebiscie pasuje do czarnych charakterów . Oczywiscie niech baranko boze kupują a ja sobie poczema cierpliwe az stanieje do 80 zł . Ruda Jagodzianka jest sliczna ^^ nie to co to ku..wo co ma hop
Oko za Oko
Poziom: 57
REP.: 8864
Big Jack dodano: 11.01.2017, 18:25 #108
Graficznie lepiej niż myślałem.
Oby fabularnie stało na takim samym wysokim poziomie co grafika.
Good Night Left Side
Poziom: 59
REP.: 32492
hop dodano: 11.01.2017, 18:25 #109
Zapowiada się bardzo fajnie. Ciekawe, jaki będzie efekt końcowy.
,,Right Path is my Path,,
Poziom: 66
REP.: 13727
klonik dodano: 11.01.2017, 18:27 #110
Mówcie co chcecie zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Sony ma szansę na nowe świetne IP.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 18:47 #111
O ja pirdykam jak to niesamowicie wyglada! Jesli gra rzeczywiscie bedzie tak wygladala to guerilla sa jeszcze wiekszymi mistrzami od naughty dog. Takiej grafy nie powstydzilby sie skorpion a oni takie cuda osiagaja na ps4. Cos niesamowitego!
Ukryj odpowiedzi (7)
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 19:12 #112
na ps4 pro trzeba było dodać, na ps4 zapewne będzie dużo słabiej
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do piechu84p dodano: 11.01.2017, 19:24 #113
Czy ja wiem, po tym co osiągnął Naughty Dog myślę, że jeśli grę robi first party developer to może osiągnąć naprawdę dużo. Trzeba być dobrej myśli :v
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p do Kopah dodano: 11.01.2017, 19:30 #114
mam tak nadziej, bo kuwa pesymizm mi się wbija, idę po flaszkę :)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do piechu84p dodano: 11.01.2017, 19:36 #115
Mi się wydaję, że na Pro będą jakieś lepsze cienie, lepszy anti aliasing i inne takie bzdety na które normalny gracz nawet nie zwraca uwagi, dlatego jestem dobrej myśli :P Nie wierzę też, że ta gra na zwykłym PS4 może wyglądać aż o tyle gorzej od Pro żebym się jej czepiał :) Pewnie największą zaletą Pro będzie to całe "4K" które 4K nie jest, i znając życie lepszy framerate.
Poziom: 12
REP.: 61
piechu84p do Kopah dodano: 11.01.2017, 19:44 #116
Tak czy tak zagram, czuć klimat i bohaterka budząca sympatię, niezły polski dubbing. Zapowiada się dobra szpila, na długie wieczory przy dobrym piweczku.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do Kopah dodano: 11.01.2017, 20:45 #117
Dokładnie. Potwierdzona została już wyższa rozdzielczość na pro-szachownicowe 4k, a więc już niewiele mocy zostaje na inne usprawnienia. Oficjalnie guerilla mówiła coś o lepszym filtrowaniu anizotropowym i lepszych cieniach na pro, co jakiejś wielkiej różnicy nie robi. Gra jako całość na pewno na obu ps4 będzie wgniatać w fotel :) Edytowano 4 razy. Ostatnio: 11.01.2017, 20:48
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do Wulfen4 dodano: 11.01.2017, 20:48 #118
No właśnie, według mnie tą grę naprawdę ciężko będzie oszpecić na PS4 jeśli moc Pro idzie głównie w rozdziałkę i inne takie bzdety :P
Poziom: 57
REP.: 9360
bartolomeo23 dodano: 11.01.2017, 18:50 #119
Początek pokazówki możliwość na co stać ps4pro ;) choć i na podstawówce pewnie kozacko wyglądać :)
Ukryj odpowiedzi (2)
Poziom: 17
REP.: 534
zakapior do bartolomeo23 dodano: 11.01.2017, 19:40 #120
Raczej pokaz mocy zwykłej PS4. Na Pro wspomnieli jak na razie tylko o wyższej rozdzielczości, bodaj 1800p skalowane do 4K i supersampling jak ktoś nie ma tv 4K. Tyle, może dodadzą jeszcze jakieś drobiazgi, ale to będą drobiazgi. Ta gra tak wygląda na zwykłej PS4.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do bartolomeo23 dodano: 11.01.2017, 20:49 #121
na pro ma mieć szachownicowe 4k, lepsze anizo i cienie, ale jako całość wielkich różnic nie będzie.
Poziom: 40
REP.: 749
wisnia29 dodano: 11.01.2017, 18:59 #122
Biere !
A co tu się wyprawia?
Poziom: 32
REP.: 1982
Mortus dodano: 11.01.2017, 19:09 #123
Oj będzie grane jak już ta gra wyjdzie.
Poziom: 51
REP.: 5299
Tango dodano: 11.01.2017, 19:10 #124
Preorder dawno złożony a prosiak już chrumka xD
I am a monument to all your sins ...
Poziom: 50
REP.: 10250
typfon dodano: 11.01.2017, 19:21 #125
Oprawa prezentuje się super :)
Poziom: 24
REP.: 124
Kiki_ dodano: 11.01.2017, 19:23 #126
Jeśli Prosiak będzie w bundlu z Horizonem i w kolorze białym biere na premiere.
Poziom: 36
REP.: 461
krencio dodano: 11.01.2017, 19:23 #127
"Horizon: Zero Dawn. Fabularny zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść"--- a w którym momecie ze tak zapytam ta wyjątkowość się objawia ?
Ukryj odpowiedzi (1)
The Dork Knight
Poziom: 40
REP.: 13503
Kopah do krencio dodano: 11.01.2017, 19:29 #128
Wojtek pisał newsa, on zawsze daje takie tytuły :p
Poziom: 36
REP.: 494
Laska_WE dodano: 11.01.2017, 19:30 #129
Dla mnie pół na pół. Mam obawy, ze będzie strasznie powtarzalna plus słaba fabuła. Z drugiej str kibicuje nowym IP. Jednak w marcu liczy się tylko jedna gra : ME:Andromeda
And so it is, That ash seeketh embers...
Poziom: 44
REP.: 10631
Znany dodano: 11.01.2017, 20:04 #130
Dla mnie, to najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku. Aby hype, go nie przerósł, a gra spełniła oczekiwania. Technicznie jest majstersztyk, ale jak będzie z resztą? Okażę się.. ale ja na pewno preorder składam, bo nie wytrzymam. Sony niech jeszcze rzuci w tym roku Days Gone i GoW'a... i niech też nie zawiodą... to będzie chyba cudowny rok dla posiadaczy PS4.
Poziom: 32
REP.: 156
bordouex dodano: 11.01.2017, 20:45 #131
Obejrzałem kilkanaście pierwszych sekund, żeby za bardzo nie spoilerować. Wychodzi na to, że fabuła podobna do Apocalypto, tudzież 10000 lat p.n.e.
Poziom: 34
REP.: 517
miastalman dodano: 11.01.2017, 21:39 #132
Przyznam się, że byłem sceptyczny. Uważam, że ci developerzy nie są idealni. Istatni Killzone to padaka, a poprzednie nigdy nie były wybitne (ale były bardzo dobre!!).

Podoba mi się koncepcja tej gry oraz polski dubbing (może nie dam mu 10/10). Mam nadzieję, że jak to gra z otwartym światem, to ze 30 godzin gameplayu będzie.
Poziom: 19
REP.: 42
Itachiv1 dodano: 11.01.2017, 23:00 #133
Wygląda cudnie powiem, oby jak wyjdzie nie było inaczej, ale jestem dobrej myśli.
Preorder jeszcze w tym tygodniu się złoży.
Poziom: 23
REP.: 157
Escelade dodano: 11.01.2017, 23:05 #134
Miałem ograniczyć kupowanie gier w tym roku,k.... Nie da się!;).
Poziom: 20
REP.: 20
konradhinio dodano: 12.01.2017, 00:15 #135
A ja nie kupię już żadnej gry na premierę bo to strata hajsu jak nic :P
Poziom: 37
REP.: 1092
frankmartin dodano: 12.01.2017, 00:37 #136
Obiektywnie patrząc , widzę downgrade i to spory .
Ukryj odpowiedzi (7)
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do frankmartin dodano: 12.01.2017, 01:58 #137
Albo wzrok ci sie pogorszyl.
Poziom: 37
REP.: 1092
frankmartin do Wulfen4 dodano: 12.01.2017, 12:08 #138
Uncharted też nie miał downgradu?
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do frankmartin dodano: 12.01.2017, 13:55 #139
Mial upgrade
Poziom: 37
REP.: 1092
frankmartin do Wulfen4 dodano: 12.01.2017, 15:58 #140
ahahhahhahahahah dobre , zwłaszcza brak falowania koszuli Drake`a
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do frankmartin dodano: 12.01.2017, 16:07 #141
Poziom: 37
REP.: 1092
frankmartin do Wulfen4 dodano: 12.01.2017, 16:31 #142
W finalnej wersji jest bardziej kolorowo aby zakryć niedoskonałości , brak falowania koszuli podczas pościgu za bratem.
Filmik niczego nie dowodzi , tak gra i tak wygląda pięknie ale co nieco ucieli.
Poziom: 46
REP.: 256
Wulfen4 do frankmartin dodano: 12.01.2017, 23:59 #143
Jaja se robisz? Wersja finalna wygląda praktycznie pod każdym względem lepiej. Ma lepszą wodę, lepszy post proces, lepsze oświetlenie, więcej roślinności, a ty coś majaczysz o jakiejś koszuli.

znacznie więcej roślinności:


I eksperci z DF również potwierdzają że finalna wersja wygląda lepiej.

Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.01.2017, 00:02
Poziom: 19
REP.: 65
Zoro Santoryu dodano: 12.01.2017, 05:13 #144
Czekam z niecierpliwością :>
Snikers de fresz mejker
Poziom: 80
REP.: 20124
dexx dodano: 12.01.2017, 08:08 #145
Sony obesrane.
Poziom: 53
REP.: 16979
skalariX dodano: 12.01.2017, 08:27 #146
Jeszcze bardziej niż na premierę czekam na info o dubbingu PL!!!
Poziom: 16
REP.: 86
Obiektywny dodano: 12.01.2017, 08:37 #147
Dawno nie widziałem tak pięknej grafiki jak w tym trailerze i jednocześnie tak słabej historii. Obawiam się że gra podzieli los ich poprzedniego tytułu.
Poziom: 52
REP.: 8172
lechu dodano: 12.01.2017, 09:08 #148
Jakkolwiek czekam na tą grę, tak ilekroć widzę jakieś materiały to na myśl przychodzi mi tylko jedno pytanie: czy brzydszej baby na bohaterkę już nie było? ;-)
Take your shot
Poziom: 56
REP.: 20536
Yabby dodano: 12.01.2017, 09:12 #149
Dla mnie to must have ale uważam że poziom hype'u jest przesadzony. Horizon często jest typowany na grę roku a na jakiej podstawie. Guerilla Games nigdy nie zrobili lepszej gry niż mocne 8 i dlaczego teraz ma być inaczej. Gra zacznie zbierać noty na wspomnianym poziomie i będzie lament że zawód roku mimo że gra będzie bardzo dobra. Za duże oczekiwania, nie wiem dlaczego. Z powodu kosmicznej grafiki?
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 52
REP.: 8172
lechu do Yabby dodano: 12.01.2017, 11:05 #150
Ja obstawiam że to będzie takie coś jak ostatnie Tomb Raidery tylko z mechanicznymi dinozaurami więc w trochę innym klimacie. Nie wiem czemu, ale ta gra pomimo setupu sci-fi z miejsca skojarzyła mi się właśnie z ostatnimi przygodami Lary. A co do oczekiwań, to też odnoszę wrażenie że są trochę przesadzone i w sumie nie wiem skąd się to bierze. Tytuł zapowiada się konkretnie, ale bez przesady. Osobiście bardziej liczę na Days Gone, chociaż tutaj nawet nie wiadomo czy gra wyjdzie jeszcze w tym roku. A gdybym miał w ciemno obstawiać grę roku to mimo że fanem serii nie jestem, chyba jednak typowałbym nowe przygody Kratosa. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.01.2017, 11:06
Poziom: 17
REP.: 30
crosq dodano: 12.01.2017, 09:36 #151
żeby nie było jak z KZ Shadow Fall... wodotryski graficzne a reszta do dupy
Poziom: 40
REP.: 1346
GamingUnchained dodano: 12.01.2017, 10:11 #152
Z lekkimi obawami (demo ograne na Warsaw Games Week wiało nudą na kilometr) ale czekam - design świata jest super i liczę, że historia nie zawiedzie. Bo sam gameplay jest cienki, bez powyższego się nie obroni.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 61
REP.: 25423
Maciej2801 dodano: 12.01.2017, 10:19 #153
WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Beyond to już wyższy poziom odbioru..."
Poziom: 73
REP.: 32741
Sycho dodano: 12.01.2017, 16:14 #154
Fabuła wyraźnie wskazuje na to, że to będzie action rpg z naciskiem na ACTION. Szkoda, oczekiwałem po pierwszej zapowiedzi czegoś lepszego niż futurystycznego monster huntera w HD.