Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.09.2016 08:57
Prace nad Gears of War 4 zakończone!
1195V

Prace nad Gears of War 4 zakończone!

Wczoraj mogliśmy nacieszyć oczy premierowym zwiastunem Gears of War 4. Tytuł ma trafić na rynek w październiku i wygląda na to, że już tylko uderzenie meteoru w Ziemię mogłoby zatrzymać wydanie tej wyczekiwanej strzelaniny na Xbox One i PC.

Microsoft ogłosił dzisiaj rano, że praca nad Gears of War 4 została zakończona pomyślnie, a "złota" płytka z kodem gry będzie niedługo rozsyłana do tłoczni.

Wydawca zaznacza w komunikacie do graczy, że to przełomowy moment dla Microsoftu, bo GoW 4 jest pierwszą odsłoną serii dostępną poprzez program Xbox Play Anywhere. Gra wspiera Cross Play na XOne i Windows 10 we wszystkich trybach zabawy, włączając w to Versus, kampanię i Hordę 3.0.

"Jestem dumny z tego, co osiągnął zespół The Coalition. Nie tylko to najbardziej ambitna gra Gears w całej serii (ze splitscreenem na XOne i Windows 10 oraz wsparciem Cross Play we wszystkich trybach i grafiką 4K); produkcja jest wyjątkowa ze względu na swój brutalny i dorosły klimat, za który miliony fanów pokochało GoW wiele lat temu" - powiedział Rod Fergusson, szef studia The Coalition odpowiedzialnego za powstawania Gears of War.

Przy okazji jeden z członków zespołu The Coallition pochwalił się, jak prezentuje się customowa wersja kontrolera Elite, oczywiście z motywem Gears of War 4. W padzie można znaleźć komunikat od deweloperów, kiedy zajrzymy pod gałki analogowe kontrolera (co możecie sprawdzić w galerii).

Źródło: http://news.xbox.com/2016/09/19/gears-4-goes-gold/

Tagi: gears of war Gears of War 4 kontoler pc Xbox One