Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2016 15:01
Premierowy zwiastun Gears of War 4 nie zawodzi! James Dominic Fenix rozpoczyna swoją wielką historię
2490V

Premierowy zwiastun Gears of War 4 nie zawodzi! James Dominic Fenix rozpoczyna swoją wielką historię

The Coalition otrzymało od Microsoftu wyjątkowo trudne zadanie, ale możemy mieć pewność, że w Gears of War 4 nie zabraknie mocnej akcji. Premierowy zwiastun tej wyczekiwanej produkcji nie zawodzi i prezentuje kilka mocnych scen. 

Gears of War 4 zalicza prawdziwy nowy początek. Nad produkcją pracuje nowy zespół, który zdecydował się umiejscowić wydarzenia w tym samym świecie jednocześnie kontynuując akcję z poprzednich pozycji, ale ekipa przygotowała zespół zupełnie nowych bohaterów. Głównym protagonistą został James Dominic Fenix, czyli syn Marcusa Fenixa. Stary, dobry heros pojawia się w nowej przygodzie, ale jest tylko i wyłącznie postacią drugoplanową – to jego pociecha przejęła główne skrzypce i dowodzi nową formacją.

Najnowsza opowieść zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu, a dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Deweloperzy przygotowali naprawdę soczysty materiał, po których mam ochotę włączyć Xboksa i odświeżyć sobie całą trylogię. Jestem ciekaw samej opowieści, bo nie możemy zapomnieć, że tytuł jest „nowym początkiem” i na podstawie tej pozycji będą powstawać kolejne odsłony serii.  The Coalition zostało zatrudnione do długoterminowej pracy nad uniwersum Gearsów.

Obok prezentowanej historii, w Gears of War 4 nie zabraknie rozbudowanego trybu sieciowego oraz hordy 3.0. W obu wariantach zabawy twórcy postanowili odrobinę odświeżyć znaną formułę przygotowując kilka innowacji.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gears of War 4 premierowy trailer The Coalition zwiastun