Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2017 11:30
Metal Gear Survive przesunięte na rok 2018
558V

Metal Gear Survive przesunięte na rok 2018

Metal Gear Survive to pierwsza gra jaka powstanie po tym kiedy Hideo Kojima przestał współpracować z Konami. Wspomniana gra skupi się na trybie wieloosobowym, w którym wspólnie będziemy walczyć o przetrwanie. Miała pojawić się w tym roku, ale okazuje się, że to nie nastąpi.

Metal Gear Survive to dowód na to, że Konami chce kontynuować największą swoją markę nawet jeśli nie będzie przy tym wszystkim pomysłodawcy serii, czyli Hideo Kojimy. Zamiast kontynuować wątek podjęty przez kolejne odsłony, twórcy zdecydowali się na osadzenie akcji w alternatywnej rzeczywistości i skupieniu się na rozgrywce wieloosobowej w walce o przetrwanie.

Metal Gear Survive - 15 minut z rozgrywki na wideo

Twórcy Metal Gear Survive potrzebują więcej czasu na dopieszczenie nowej gry, dlatego nie pojawi się już w tym roku. Wiemy też, że oprócz kooperacyjnego trybu dla wielu graczy będzie również kampania dla pojedynczego gracza. Całość będzie osadzona w alternatywnej wersji uniwersum Metal Gear Solid i rozegra się obok wydarzeń znanych z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Zmierzymy się z "kryształowymi zombie", co widać na poniższym zwiastunie.

Metal Gear Survive na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://www.polygon.com/e3/2017/6/13/15796884/metal-gear-survive-delayed-e3-2017-konami-ps4-xbox-one-pc

Tagi: e3 2017 Konami metal gear survive playstation 4