SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2016 20:02
Zobaczcie w akcji Alani - nowa bohaterka z Battleborn stworzona przez Polaków
415V

Zobaczcie w akcji Alani - nowa bohaterka z Battleborn stworzona przez Polaków

Gearbox Software walczy z propozycją Blizzarda zniżkami na Battleborn, ale nie możemy zapomnieć, że produkcja twórców Borderlandsów otrzyma wkrótce nową bohaterkę. Alani została zaprezentowana na materiałach wideo.

Od dzisiaj pierwsi szczęśliwcy mogą sprawdzać nową postać w Battleborn. Data nie jest przypadkowa, ponieważ od kilku godzin sympatycy Blizzarda biegają po serwerach Overwatch. Dziewczyna jest aktualnie dostępna dla posiadaczy edycji Digital Deluxe oraz Przepustek Sezonowych, ale już 31 maja odbędzie się oficjalna premiera protagonistki.

Deweloperzy odpowiedzialni za serię Borderlands postanowili dzisiaj zaprezentować Alani, która otrzymała materiały przedstawiające umiejętności. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że bohaterka została stworzona przez artystów z Polski – Meagolicious oraz ekipę QLOC. 

Nowa postać za pomocą wody potrafi zmiażdżyć cały zespół przeciwników i jednocześnie nie zapomina o leczeniu swojego zespołu. W niedalekiej przyszłości poznamy informacje o kolejnych bohaterach, którzy trafią do Battleborn – w galerii możecie spojrzeć na prezentację kolejnego przyjemniaczka, ale na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battleborn gameplay gearbox software

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Battleborn
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 03.05.2016
  • Nie
  • od lat 16 wulgarny język
Miesięcznik PSX Extreme