SKLEP

Portal PSX Extreme

SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2016 18:36
670V

Winny się tłumaczy? Twórcy Hitman opowiadają o nowej odsłonie

IO Interactive musi zmierzyć się z bardzo negatywnymi komentarzami dotyczącymi dystrybucji Hitman (2016). Firma zdecydowała się podzielić produkcję na odcinki i studio na specjalnych materiałach zamierza dokładnie przedstawić wszystkie elementy tytułu. Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał opowiadający o grze.  

Najnowsza opowieść Agenta 47 miała trafić do graczy 1 grudnia 2015 roku, ale negatywne komentarze związane z podzieleniem pozycji na części sprawiły, że studio opóźniło debiut. Mimo zmiany planów, gra i tak będzie wydana we fragmentach, ale IO Interactive zamierza dokładnie przedstawić nadciągającą produkcję.

W pierwszym materiale nie otrzymamy kluczowych odpowiedzi dotyczących tegorocznej premiery, jednak przedstawiciele studia w ciekawy sposób opowiadają o inspiracjach dla całego uniwersum. Trudno nie odnieść wrażenia, że Hitman jest już kultową postacią w całej naszej branży i pewnie właśnie z tego powodu fani nie potrafią pogodzić się ze zmianami w sposobie wydania gry.

Sądzę, że ekipa odrobinę się zagalopowała, lecz teraz jest już za późno, by radykalnie zmieniać plany i Hitman (2016) musi zostać wydany w takiej formie. Miejmy tylko nadzieję, że ekipa się opamięta, a za 2-3 lata otrzymamy normalną przygodę, na którą miłośnicy serii czekają od dawna.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera hitman io interactive square enix

Komentarze (28)

Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Emil163 [92.40.***.***.249.93.190] dodano: 22.01.2016, 18:39 #1
Niech sobie w dupie to schowają. Zniszczyli markę i tyle w temacie.
Ukryj odpowiedzi (4)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 60
REP.: 22585
Maciej2801 do Emil163 dodano: 22.01.2016, 18:42 #2
No to czekamy na pełną wersję gry.
A tak szczerze to SQUAER na łeb dostało z tymi grami w odcinkach.
Bo Life is Strange się sprzedało to kazda gra w odcinkach według nich się sprzeda.
Albo oni juz sa na takim dnie że kasy potrzebują już teraz albo szef w corpo ( a w corpo sie nie zrozumie ) pozamieniał się na mózgi z tym od KONAMI i zamiast pachinko czaska gry epizodyczne.
Może FF XV też w epizodach niech wydadzą. Edytowano 2 razy. Ostatnio: 22.01.2016, 18:46
Emil163 [2.98.***.***.249.93.132] do Maciej2801 dodano: 22.01.2016, 19:41 #3
Akurat LiS się bardzo ciepło przyjęło. Dzisiaj odebrałem właśnie edycję pudełkową :)
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Poziom: 60
REP.: 22585
Maciej2801 do Emil163 dodano: 22.01.2016, 20:06 #4
LIS sie dobrze przyjał ze wzgledu na historie i mechanike nie dzięki pocieciu na odcinki.
Emil163 [94.197.***.***] do Maciej2801 dodano: 22.01.2016, 20:33 #5
I właśnie przez ten sukces będą kolejne seriale.
Poziom: 28
REP.: 405
Arkan dodano: 22.01.2016, 18:47 #6
Nie podoba mi się moda na "odcinkowe" gry. Poczekam, aż wydadzą kompletną wersję na płycie :D jak to np. jest z Revelations 2 czy Life is Strange ;D.

Mam nadzieję, że w nowym Hitmanie pojawi się jakaś zimowa misja jak genialna "The Bjarkhov Bomb" z Contracts :D. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.01.2016, 18:49
Woodypl86 [84.40.***.***] dodano: 22.01.2016, 18:50 #7
Jak kupuję gre i jest dobra to chce ja szybko skończyć a nie czekać na następny odcinek lub fragment gry nie wiem nie długo to dostaniesz gre a jak będziesz chciał coś zmienić w opcjach to będziesz musiał za to zapłacić czy ich już całkiem pojebaaaa... masakra
Tylko umarli widzieli koniec wojny
Poziom: 80
REP.: 57099
BR78 dodano: 22.01.2016, 18:51 #8
Najlepiej cierpliwie zaczekać na całość która wyjdzie na płytce kompletna i połatana. Oby fabuła jako całość trzymała klasę i nie było za dużo dziur w scenariuszu przez te podziały... Z wirtualnych seriali jestem w stanie przełknąć jedynie te od Telltale i to z wyjątkami... Co do Square to mam nadzieję że się przejedzie na tych swoich eksperymentach z dzieleniem gry na odcinki ku przestrodze dla pozostałych z branży co by zobaczyli czym takie eksperymentowanie się kończy.
Poziom: 17
REP.: 87
rudeboy_janek dodano: 22.01.2016, 18:54 #9
Nie kupie. Nie kupilem watch dogs i wielu innych gier i tej tez nie kupie.
Ukryj odpowiedzi (5)
Tylko umarli widzieli koniec wojny
Poziom: 80
REP.: 57099
BR78 do rudeboy_janek dodano: 22.01.2016, 19:13 #10
Kilka ciekawych produkcji z pewnością cię ominęło.
Poziom: 17
REP.: 87
rudeboy_janek do BR78 dodano: 22.01.2016, 20:47 #11
Jakich? :)
Poziom: 41
REP.: 3421
SuperMario do rudeboy_janek dodano: 23.01.2016, 01:38 #12
Watch Dogs jest akurat świetne
Poziom: 55
REP.: 2354
rkBrain do SuperMario dodano: 23.01.2016, 02:18 #13

SuperMario napisał:

Watch Dogs jest akurat świetne

Świetne, jeśli przez ostatnie 5 lat w nic się nie grało. W innym wypadku są to popłuczyny po GTA i całej gamie gier TPS, które nic nie wnoszą do gatunku. Nawet porządnej fizyki pojazdów im się nie chciało robić.
Poziom: 41
REP.: 3421
SuperMario do rkBrain dodano: 23.01.2016, 11:22 #14
Grałeś chociaż czy przechodziłeś z pewdiepie?
Poziom: 38
REP.: 973
drunkparis dodano: 22.01.2016, 18:57 #15
Mogę zrozumieć chęć zmiany ogółu dla lepszej jakości produktu, ale nie zmianę dla samej zmiany, która tym bardziej jest niezrozumiała. Dla mnie wydanie gry w takiej formie nie przyniesie żadnych pozytywnych zmian Hitman-owi. Kurczę, ale nadal nie potrafię zrozumieć czym się kierowali twórcy wydając w ten sposób grę. Problem chyba polega na tym, że nowe pokolenie jest tak głupie, że się nabierze na markę, a nie na jakość produkcji i zakupi grę w czasie premiery (wnioskuje to oglądając filmy na TY jak gimbaza się tym tytułem jarą wpadając po części we własną pułapkę). Tak się rodzi nowa dystrybucja gier. Edytowano 3 razy. Ostatnio: 22.01.2016, 19:01
Poziom: 34
REP.: 481
theend dodano: 22.01.2016, 18:58 #16
Jedna gra w odcinkach im się sprzedała i teraz będziemy mieli Hitmana w odcinkach i remake FFVII bo więcej kasy się wyciągnie na odcinkach, bądź też można sprzedać kota w worku..
Jadę powolutku na osiołku pod górę.
Poziom: 59
REP.: 17895
dwaduzepe dodano: 22.01.2016, 19:16 #17
Poszli mi z tym gównem.
Good Night Left Side
Poziom: 58
REP.: 30212
hop dodano: 22.01.2016, 19:28 #18
Czasem trzeba umoczyć dupsko, żeby się czegoś nauczyć. Życzę twórcom, żeby zostali sprowadzeni na ziemię. :)
Poziom: 58
REP.: 11142
Riddickq dodano: 22.01.2016, 19:32 #19
Jeszcze trochę i będzie tak:
Kupujesz grę.
Wkładasz płytkę i instalujesz.
Włączasz grę, leci intro które strasznie Cię nakręca.
Wciśnij X by rozpocząć.
I nagle JEB!!!
Chcesz zagrać dalej? Kup pierwszy etap.

Tetris 4 the players
Poziom: 44
REP.: 2445
Azura dodano: 22.01.2016, 19:35 #20
Wsadźcie sobie tego pociętego hitmana tam gdzie światło nie dochodzi...
Firefox [87.205.***.***] dodano: 22.01.2016, 19:42 #21
Nawet filmik jest w epizodach. :D

Niemniej czekam, ale raczej na pełną wersję.
Poziom: 30
REP.: 98
onlyonedefcon dodano: 22.01.2016, 20:00 #22
Widać ze branża gier bierze przykład z branży motoryzacyjnej gdzie juz nie produkuje się solidnych samochodów na lata bo to nie opłacalne. Fundamentem stałego dochodu stały się serwisy. Najwyżniejszy jest przecież stały napływ $$$. W branży gier natomiast wycięte z gry elementy sprzedawane później jako dlc bądź j.w całą gre w epizodach. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.01.2016, 20:03
Poziom: 29
REP.: 73
GunarDAN dodano: 22.01.2016, 20:08 #23
Znaczy się, że w godzinę ukończę tę jedną misję/mapkę, a potem mam czekać miesiąc lub dłużej na kolejną godzinę grania? Wolne żarty.
?
Poziom: 50
REP.: 9181
Devourer dodano: 22.01.2016, 20:53 #24
Thiefa uśmiercili, czyżby teraz czas na Hitmana? Takie wydanie gry nie przysporzy im fanów. Ciekawe ilu graczy skusi się na pre-order.
Ukryj odpowiedzi (1)
Poziom: 50
REP.: 7790
thiefi do Devourer dodano: 22.01.2016, 22:05 #25
Mi się ostatnia część Thiefa podobała. Oczywiście nie tak jak oryginalna trylogia, ale gra była naprawdę OK (może poza częstymi loadingami ale to wynikało z tego, że ukazała się na pst genach ktore mialy tylko 512 MB RAM).
Poza tym wolę uśmiercenie Thiefa niż katowanie go jak Assasyny czy COD co roku fabularnie dążąc do absurdu.

Mamy Dishonored. W miarę godny następca Thief i współcześnie wykonany.
Cisiu [88.156.***.***] dodano: 22.01.2016, 22:14 #26
Cóż to za czasy nastały...
Mam nadzieję, że twórcy przejrzą na oczy.
Poziom: 47
REP.: 4438
xNerosx dodano: 22.01.2016, 22:43 #27
Nie interesuje mnie kompletnie gra wydawana w kawałkach. Uwielbiam serie o Hitmanie i spokojnie poczekam do wydanie kompletnej części. Do premiery wydania pudełkowego wychodzi sporo innych, ciekawych gier.
Poziom: 21
REP.: 40
Fusiek94 dodano: 23.01.2016, 13:44 #28
w odcinkach totalna porażka zostanę przy hitmanie na ps2 ; )