Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.11.2017 19:17
Final Fantasy XV. Wieloosobowe rozszerzenie "Comrades" debiutuje na rynku
457V

Final Fantasy XV. Wieloosobowe rozszerzenie "Comrades" debiutuje na rynku

Final Fantasy XV "Comrades" wylądowało w PS Store i wprowadziło do gry wielce wyczekiwany tryb wieloosobowy. Od dzisiaj możemy zebrać własną ekipę i wyruszyć na wspólne polowania oraz wykonywanie zadań. Z tej okazji mamy premierowy zwiastun rozszerzenia. 

Final Fantasy XV to istna usługa rozwijana licznymi aktualizacjami oraz kolejnymi dodatkami fabularnymi. Ekipa Square Enix pod przewodnictwem Hajime Tabaty jest wyjątkowo ambitna i nie spocznie, dopóki tytuł nie sprosta oczekiwaniom fanów. Teraz pora na DLC o nazwie "Comrades" wprowadzające do tytułu cały moduł sieciowy.

Tekken 7 - w grze znajdzie się Noctis z Final Fantasy XV

Final Fantasy XV w ramach "Comrades" pozwala stworzyć własne postacie pełniące rolę niedobitków z armii Kingsglaive. Razem z towarzyszami wyruszymy w podróż, aby odrodzić miasto Lestallum. Na naszej drodze stanie mnóstwo bestii oraz zadań z treścią fabularną, jeszcze bardziej poszerzającą historię świata Final Fantasy XV.

Final Fantasy XV - zwiastun premierowy "Comrades"

 

"Comrades" wchodzi w skład przepustki sezonowej i jest już dostępne w PS Store. Dodatek został wyceniony na 84 zł, co nie wydaje się zbyt wygórowaną kwotą jak na tak rozbudowane rozszerzenie, które będzie cyklicznie rozwijane przez kolejne miesiące.

Źródło: YouTube (FInal Fantasy XV)

Tagi: comrades dlc Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix wideo