Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 15:58
Śródziemie Cień Wojny - nadchodzące dodatki
643V

Śródziemie Cień Wojny - nadchodzące dodatki

Śródziemie Cień Wojny otrzyma jeszcze trochę dodatków. Wydawca opublikował właśnie informacje dotyczące ich oraz nowy zwiastun prezentujący nadchodzące rozszerzenia.

Śródziemie Cień Wojny to jedna z gier, na przykładzie których można sprawdzić o ile ładniejsze gry będzie oferowało Xbox One X w porównaniu do tego, co uzyskamy grając na PlayStation 4 Pro. Sama gra jest w sobie bardzo udana, choć wiele krytyki wzbudzają płatne skrzynki z losową zawartością mającą ułatwić grę.

O ile ładniejsze będą gry na Xboksie One X w porównaniu do PS4 Pro?

Śródziemie Cień Wojny otrzyma jeszcze sporo dodatków. Będą to nowe misje fabularne, plemiona orków i trochę więcej. Pierwszym z plemion będzie Plemię Rzezi, które cechuje uwielbienie do szatkowania swoich przeciwników i rozwieszania ich wnętrzności w ramach ozdabiania swojej twierdzy. Plemię ma pojawić się w listopadzie i poza samymi orkami wprowadzić do gry nowe fortece, trony czy zestawy uzbrojenia. Gracze będą mogli polować na legendarnych orków, ale będą musieli uważać, bo ci ze swoimi oddziałami lubią zastawiać pułapki.

Pojawi się też Plemię Rozboju, które stanowi bandę wyrzutków chcących zniszczyć wszystkich i wszystko co stanie im na drodze. Również wraz z nimi pojawią się nowości dotyczące twierdz i wyzwań. Te plemię ma pojawić się w grudniu. Wszystkie plemiona ściśle powiązane jest z systemem Nemezis, co otwiera kolejne możliwości.

Śródziemie Cień Wojny - plany rozszerzeń

Pojawi się też rozszerzenie fabularne, czyli "Ostrze Galadrieli". Tytuł dodatku stanowi przydomek Eltariel, czyli elitarnej zabójczyni stającej do walki z nowym zagrożeniem ze strony Nazgûli. W dodatkowej opowieści poznamy jej przeszłość, ale też zmierzymy się z nowymi orkami - tych ma być ośmiu. Ponadto dostępna do odblokowania dla głównego wątku fabularnego, będzie też skórka bohaterki. Rozszerzenie ma pojawić się w lutym przyszłego roku.

Ostatnim z zapowiedzianych dodatków jest "Pustkowia Mordoru". W tej opowieści wcielimy się w Baranora, czyli przywódcę wojsk Minas Ithil. Bohater połączy swoje siły z Torvinem i w ten sposób wytworzy nowe uzbrojenie. W walce z armią orków będziemy rekrutować ludzi, którzy staną do walki w naszej armii. Również ten dodatek da nam możliwość odblokowania nowej skórki dla głównego bohatera. Premiera dodatku przewidziana jest na maj przyszłego roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo