Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.09.2017 19:17
Diablo 4? Nie w najbliższym czasie
1085V

Diablo 4? Nie w najbliższym czasie

Na zapowiedź Diablo 4 fani serii Blizzarda czekają już od przynajmniej dwóch lat. Co roku przed Blizzconem pojawiają się plotki o rychłej zapowiedzi czwartej odsłony Diablo i co roku - zapowiedzi nie ma. W tym roku też jej nie będzie.

Tegoroczny Blizzcon odbędzie się w dniach 3-4 listopada tego roku. Fani Diablo mogą sobie wydarzenie odpuścić już teraz. Deweloperzy na oficjalnym forum gry napisali wprost - żadnych zapowiedzi związanych z Diablo nie będzie. Ani Diablo 4, ani zremasterowanego Diablo 2.

Blizzard pracuje już nad nowymi grami

Oczywiście studio pracuje nad nowymi projektami w świecie Diablo, co kolejny raz potwierdzono, ale za wcześnie by o nich mówić.

W tym roku chcemy od razu przekazać wam informację - mimo obecności Diablo na halach wystawowych, nie mamy w planach żadnych zapowiedzi związanych z tą serią. Na nie przyjdzie czas w odpowiednim momencie, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

W najbliższym czasie pojawi się aktualizacja 2.6.1 do Diablo 3, później przyjdzie kolejny sezon (drugi na konsolach) i to wszystko, co na ten moment Blizzard przewidział dla danów serii Diablo. Ciężko nie czuć zawodu będąc fanem Diablo. Blizzard tej serii poświęca zdecydowanie najmniej uwagi. Jedynym pocieszeniem może być fakt, że konkurencja nie śpi i na PC i konsolach możemy wybierać z kilku dobrych konkurentów w gatunku hack n' slash.

Diablo 3 Przebudzenie Nekromantów - rozgrywka z PS4 Pro

 

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759227193

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 4 playstation 4