Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 11:56
Yakuza Kiwami 2 - nowy zwiastun i sporo rozgrywki
268V

Yakuza Kiwami 2 - nowy zwiastun i sporo rozgrywki

Yakuza Kiwami 2 pokazało się ostatnio na pierwszych materiałach, które zostały porównane z oryginalną wersją na PS2. Dzisiaj możemy obejrzeć nowy zwiastun i po raz pierwszy spojrzeć na rozgrywkę.

Yakuza Kiwami 2 to gruntownie odnowiona wersja drugiej odsłony serii znanej z PlayStation 2. Seria ma jeszcze przez długi czas funkcjonować na rynku, choć w innej formie niż miało to miejsce dotychczas. Pojawi się nowy protagonista, a także Yakuza Online.

Yakuza Kiwami 2, Yakuza Online i nowy bohater serii ujawnieni

Trwają właśnie tegoroczne targi Tokyo Game Show i dzięki temu pojawiły się nowe materiały dotyczące Yakuza Kiwami 2. Pierwszym z nich jest najnowszy zwiastun, który pozwala spojrzeć jak prezentuje się Yakuza 2 na silniku stworzonym z myślą o szóstej odsłonie serii.. W ramach przypomnienia - pierwszy remake działał na silniku znanym z Yakuza 0, więc mamy tu do czynienia ze znacznym skokiem jakościowym.

Yakuza Kiwami 2 - zwiastun z TGS 2017

Kolejne materiały prezentują rozbudowaną rozgrywkę, która czeka nas w Yakuza Kiwami 2. Pierwszy z nich to typowa mieszanka. Zobaczymy jak wygląda eksploracja miasta, rozmowy z postaciami czy walka.

Yakuza Kiwami 2 - rozgrywka zaprezentowana na TGS 2017

Drugi materiał skupia się na "kreatorze klanów", który znajdzie się w grze. W samej grze jako dodatkowa zawartość pojawi się nowy scenariusz (pozwoli on nam wcielić się w Majimę), wiele nowych wątków oraz kwestie dialogowe nagrane całkowicie od nowa.

Yakuza Kiwami 2 - rozgrywka #2 zaprezentowana na TGS 2017

Na koniec pozostaje prezentacja jednej z mini-gier, czyli robienie zdjęć seksownej modelce. Yakuza Kiwami 2 ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale znamy jedynie datę japońskiej premiery, która przypada na 7. dzień tegorocznego grudnia.

Yakuza Kiwami 2 - prezentacja jednej z mini gier

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/23-minutes-yakuza-kiwami-2-gameplay

Tagi: playstation 4 Sega tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo yakuza kiwami 2