Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.09.2017 11:41
Destiny 2 - plany twórców na wrzesień
635V

Destiny 2 - plany twórców na wrzesień

Destiny 2 ma już premierę za sobą, więc teraz czas na rozwijanie wielkiego hitu od Bungie. Na oficjalnej stronie twórcy przedstawili swój plan na ten miesiąc. Będą poprawki i nowości.

Destiny 2 pojawiło się 6 września i oczywiście nie zabrakło problemów. Szczególnie pokrzywdzeni czują się niektórzy posiadacze PlayStation 4 Pro, którzy nie mogą spokojnie pograć z uwagi na ciągłe błędy aplikacji czy nawet zawieszanie się konsoli. Twórcy są jednak świadomi problemu i pracują nie tylko nad nim, ale również nad pozostałymi, o których wiadomo.

Destiny 2 - lista znanych problemów

Na oficjalnej stronie Destiny 2 pojawił się wpis o planach twórców na rozwijanie gry. Nie zabrakło też wyróżnień dla najlepszych prac dla użytkowników. Najważniejszą informacją jest rozpiska nowości, które pojawią się w grze jeszcze w tym miesiącu.

Pierwsza pozycja z powyższej grafiki jest już w grze, czyli Nightfall: The Arms Dealer. Kolejnymi rzeczami, które dotrą do gry będą Nightfall: The Inverted Spire - wydarzy się to 12 września. Kolejnego dnia ukaże się pierwszy Raid czyli Leviathan. W piątek 13 września zacznie się Trials of the Nine. Ostatnie aktywności na ten miesiąc pojawią się w dniu 29 września i będzie to kolejny etap Trials of the Nine.

W międzyczasie Bungie udostępniło całą ścieżkę dźwiękową z Destiny 2. Pierwszy utwór znajduje się poniżej, a resztę znajdziecie na oficjalnym kanale Bungie.

Destiny 2 - pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej

Kolejnym zagadnieniem poruszonym we wpisie jest problem, który dotyczy posiadaczy PlayStation 4 Pro. Twórcy również pracują na pozostałymi problemami. Posiadacze PS4 Pro spotykają się z błędem CE-34878-0. Niektórzy z graczy zgłaszają, że wyłączenie opcji HDCP może rozwiązać problem.

Drugim problemem jest ten, który sprawia, że gracze zostają wyrzuceni z powrotem na orbitę po wybraniu danej lokacji. Według doniesień problem może być bardziej odczuwalny dla posiadaczy określonych dostawców sieciowych. Wygląda na to, że rozwiązania na ten moment nie ma i trzeba poczekać.

Istnieje jeszcze problem z Mida Mini-tool, które nie jest prawidłowo wysyłane do Postmastera. Twórcy zalecają, żeby po ukończeniu zadania "Enhance!" należy się upewnić, że posiadamy wolne miejsca w ekwipunku. Ściślej mówiąc chodzi o kategorię Energy Weapons.

Jeśli chodzi o rozwiązane problemy to na ten moment nie ma problemów dotyczących użytkowników PlayStation Network. Mowa o Multiplayer Permissions oraz o wybieraniu zawartości w PlayStation Store z poziomu gry. Rozwiązano też problem pojawiający się podczas przeglądania oficjalnej strony z poziomu gry. Na koniec informacja o tym, że problemy z wyszukiwaniem innych graczy nie powinny się już tak często pojawiać. Na więcej informacji trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46234

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 road to legend wideo