Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.09.2017 15:24
Destiny 2 - kiedy pierwszy Raid?
688V

Destiny 2 - kiedy pierwszy Raid?

Destiny 2 do sprzedaży trafi już za kilka dni. Po premierze rozpocznie się wyścig do wymaksowania klas postaci, a później - oczekiwanie na pierwszy rajd. Mamy dobrą informację, nie będziemy musieli długo na niego czekać.

Destiny 2 nie każe długo czekać na pojawienie się pierwszego raidu w grze. Bungie na swojej oficjalnej stronie ujawniło nam najważniejsze daty po premierze swojej produkcji. W kalendarzach powinniśmy zakreślić datę 13 września o godzinie 19:00. Wtedy bowiem w grze zostanie udostępniony pierwszy raid. Dwa dni później, 15 września (także o 19:00) w grze pojawią się dostępne dla gracza próby w postaci Trials of Osiris. Strike'i w wydaniu Nightfall będą w grze dostępne od razu.

Destiny 2. The Curse of Osisir - poznaliśmy pierwsze szczegóły DLC?

Trochę dłużej poczekamy za to na odpalenie rozgrywek z asystą innych klanów. 12 września udostępniona zostanie wersja beta tzw guided games, Bungie przewiduje, że od 30 do 50% graczy będzie miało dostęp do testów. Publicznie dostępnie udostępnione zostaną te opcje 26 września. Wtedy też w asyście innych będziemy mogli kończyć raidy i Nightfall Strike'i.

I to tyle dobrych informacji. Czas na te gorsze. Destiny 2 będzie wyjątkowo ubogie w zawartość premierową. Skąd o tym wiemy? Wyciekły strony z oficjalnego poradnika. Z nich dowiedzieliśmy się, że w grze od początku będzie tylko 6 Strike'ów, 5 dużych sektorów (Europejska Martwa Strefa, Ostatni Bastion Ludzkości, księżyc Jowisza - Io, Nessus), a do tego 17 misji (rozdziałów?) kampanii. Zerknijcie sami.

Nie wygląda to zbyt dobrze, prawda? Wiemy, że co trzy miesięcy otrzymywać mamy duże dodatki, ale to może nie wystarczyć. Na grudzień zaplanowano Klątwę Ozyrysa, która przybliży nam tytułową postać, wprowadzi lokacje na Merkurym oraz nową broń. Niby całość ma być większa niż The Dark Below do Destiny, ale... mamy obawy o zawartość...

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46226

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4