Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.08.2017 13:36
Shenmue 3 na nowych grafikach
433V

Shenmue 3 na nowych grafikach

Shenmue 3 pokazało się ostatnio na Gamescomie, ale niestety od niezbyt dobrej strony. Pierwszy zwiastun prezentował się raczej słabo. Teraz grę możemy podziwiać na nowych grafikach.

Shenmue 3 to wielki powrót po latach nieobecności. Pierwsza i druga część obrosły kultem, ale niestety sprzedały się na tyle źle, że seria po prostu umarła. Tym samym opowieść nie została domknięta. To się jednak zmieni wraz z nową odsłoną, która powstaje w dość dużych trudach. Świadczy o tym choćby pierwszy zwiastun, który sklecony na szybko zaprezentował grę od złej strony.

Shenmue 3 - Yu Suzuki tłumaczy się z ostatniego wideo

Na oficjalnej stronie Shenmue 3 w serwisie Kickstarter pojawiły się trzy nowe grafiki. Nie powalają oczywiście na kolana, ale prezentują się ładnie. To akurat zasługa artystów pracujących nad grą, którzy mimo iż posiadają niewiele środków, ma dobre wyczucie. Grafiki znajdziecie w galerii poniżej.

Shenmue 3 ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów nie znają pewnie nawet sami twórcy. Projekt ma jednak trochę łatwiej, bo otrzymał ostatnio wsparcie w postaci większego wydawcy jakim jest Deep Silver. Teraz pozostaje nam czekać na więcej informacji i liczyć na to, że faktycznie w przyszłym roku pojawi się gra.

Shenmue 3 - wideo z Gamescom 2017

 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3/posts/1968826

Tagi: Deep Silver galeria playstation 4 Shenmue III Ys.net