Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.08.2017 15:30
Dualshock 4 w nowej, limitowanej wersji
1576V

Dualshock 4 w nowej, limitowanej wersji

Dualshock 4 pojawi się we wrześniu w nowej, limitowanej wersji nawiązującej do PlayStation F.C. czyli aplikacji Ligi Mistrzów na PlayStation 4.

Dualshock 4 co jakiś czas otrzymuje nową wersję. Nie licząc wersji w różnych kolorach, jeszcze jeszcze przeźroczysty, nawiązujący do pierwszego PlayStation czy do poszczególnych gier. Niedawno Sony zapowiedziało pada nawiązującego do Destiny 2, a już za stosunkowo niedługi czas pojawi się kolejna wersja.

Destiny 2 otrzyma limitowany kontroler i kolejne zestawy z PS4

Nowy pad nawiązywać będzie do PlayStation F.C. Całość utrzymana jest w błękitnym kolorze z białymi akcentami nawiązującymi do PlayStation F.C. Oprócz tego mamy czarny panel dotykowy na którym widnieją linie znane z boiska. Poniższe zdjęcia pozwolą Wam się przyjrzeć nowemu modelowi z bliska.

Nowy Dualshock 4 dostępny będzie od 29 września, ale ominie poniżej wymienione kraje:

  • Wielka Brytania
  • Nowa Zelandia
  • Austria

Cena nie została podana, podobnie jak ilość sztuk, bo ta jest ograniczona. Jeśli zastanawiacie się czym jest wspomniana wyżej aplikacja, to już wyjaśniamy. Przede wszystkim ułatwia ona śledzenie ważnych wydarzeń w świecie piłki nożnej. Oprócz tego możemy popisać się swoją wiedzą o piłce nożnej w specjalnie przygotowanych do tego grach. Całość została przybliżona na poniższym wideo.

Aplikacja PlayStation F.C. UEFA Champions League na oficjalnym wideo

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/10/new-limited-edition-playstation-f-c-dualshock-4-wireless-controller-announced/#sf104923859

Tagi: dualshock 4 galeria playstation 4