Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.08.2017 11:49
XCOM 2: War of the Chosen - prezentacja nowych przeciwników
378V

XCOM 2: War of the Chosen - prezentacja nowych przeciwników

XCOM 2 prezentuje nowy rodzaj przeciwników mających znaleźć się w grze za sprawą dodatku War of the Chosen. Mowa o agresywnych istotach będących niegdyś ludźmi - zwą się Lost.

XCOM 2 zostanie wzbogacone przez nowe rozszerzenie. W ramach dodatku War of the Chosen pojawi się nowy wątek fabularny, nowe klasy i przeciwnicy oraz zmiany w systemie gry. Trafimy również do nowych lokacji oraz tych znanych z części pierwszej. Dodatek nie jest samodzielny, więc żeby móc z niego skorzystać konieczne jest posiadanie podstawowej wersji gry. Zakupienie go możliwe będzie od 29 sierpnia.

XCOM 2. Mnóstwo materiałów z War of the Chosen!

W dodatku War of the Chosen dla XCOM 2 trafimy na nowych przeciwników. To istoty będące niegdyś ludźmi. Zmutowały w wyniku chemicznej substancji rozprzestrzenianej z tajemniczych pojemników zesłanych przez obcych. Lost to stwory agresywne atakujące każdego kogo spotkają. Jest ich kilka różnych rodzajów i często poruszają się w grupach. W podstawowej wersji nie są zbyt szybkie i inteligentne, więc z całą hordą może rozprawić się nawet jeden żołnierz.

XCOM 2: War of the Chosen - prezentacja przeciwników zwanych Lost

XCOM 2 to strategia taktyczna, w której zarządzamy grupą militarną składającą się z kilku klas. Jej celem jest zgładzenie obcych, którzy podbili ziemię. Rozgrywka podzielona jest na dwa etapy. W trakcie zarządzania bazą całość toczy się w czasie rzeczywistym, z kolei podczas starć z obcymi gramy w turach.

Tagi: 2K Games playstation 4 the workshop wideo xcom 2