Daniel Stroński Daniel Stroński 10.07.2017 10:33
Warframe szykuje rewolucję - nadchodzi otwarty świat!
1213V

Warframe szykuje rewolucję - nadchodzi otwarty świat!

Warframe możecie kojarzyć jako co-opowego shootera z korytarzowymi planszami, ale już niebawem się to zmieni! Nadchodzi rozszerzenie dodające wielki otwarty świat!

Warframe w czerwcu tego roku odnotowało ponad 30 milionów graczy i nie jest to dziwne - co-opowa strzelanka free-to-play trafiła na rynek jeszcze w 2013 roku i wciąż jest wspierana przez twórców, a gracze chwalą uczciwe mikrotransakcje. Zresztą, któż nie lubi postrzelać ze znajomymi do dziesiątek przeciwników?

Warframe przekroczyło próg 30 milionów użytkowników!

Warframe czeka jednak niemała aktualizacja. Po niemal 4 latach od premiery, deweloper zaplanował coś wyjątkowego - rozszerzenie "Plains of Eidolon", które doda do gry otwarty świat. Dzięki temu zabiegowi, losowo generowane misje w zamkniętych planszach przeniosą się na ogromne plansze zwane Landscape'ami, mieszczące do 50 graczy naraz. Rozpoczynając w głównym mieście, będziemy mogli wyruszyć na misję lub zwierzać świat i szukać ukrytych przedmiotów czy zadań.

Warframe - demo rozszerzenia "Plains of Eidolon"

Wszystko to sprawi, że Warframe zbliży się raczej do MMO shooterów typu Destiny, ale więcej dowiemy się po wydaniu rozszerzenia. To mamy dostać jeszcze w tym roku.

Tagi: Digital Extremes free-to-play plains of eidolon playstation 4 Warframe