SKLEP
repip repip 29.03.2016, 12:38
WAP-NIAK
233V

WAP-NIAK

  • Miejsce: ul. Jagiellońska 61a, Warszawa, Warszawa, Polska
  • Data: 27-29.05.2016

WAP-NIAK to zlot o specyficznej atmosferze – na jego miejsce wybrano ogródki działkowe na Żeraniu. Do Warszawy przyjeżdżają ludzie z różnych miast, by przy kiełbasce z grilla dyskutować do rana o wspólnej pasji. Konkursy, nazywane w języku uczestników zlotów kompotami, to nie jedyna atrakcja WAP-NIAKA. Co roku imprezie towarzyszą prelekcje i dodatkowe zmagania w postaci konkursów wiedzy.

Jeśli retro Was interesuje, ale z jakichś przyczyn nie macie własnego komputera, albo też za młodu graliście na jakiejś platformie i pozostał Wam do niej sentyment, to mam dobrą informację – różnorodność przywiezionego przez uczestników sprzętu powala, bo na 8-bitowym Atari czy ZX Spectrum się oczywiście nie kończy. A zlotowicze bardzo chętnie pozwalają innym korzystać z wystawionego przez nich sprzętu.

Na koniec garść przydatnych informacji. WAP-NIAK odbędzie się w dniach 27-29 maja 2016, na ul. Jagiellońskiej 61a w Warszawie. Na miejscu istnieje możliwość spania, wystarczy zabrać ze sobą materac lub karimatę. W pobliżu jest Biedronka oraz miejsce, gdzie można zjeść domowy obiad.

Źródło

Kalendarium
GRUDZIEŃ 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Miesięcznik PSX Extreme