Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +22 -
Sept1mber2k
Ranking: 4617 Poziom: 26
PD: 2884
REPUTACJA: 1585
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation 4 Slim PlayStation Portable PlayStation TV Xbox 360 PC Pegasus
Ostatnie osiągnięcia
Bhawo ja Szpieg Penetrator Hardkorowiec

Imię i nazwisko: Marcin

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 lat

Dołączył: 15.12.2020

Dałem plusów/minusów: 397/1

Otrzymałem plusów/minusów: 470/3

Napisałem komentarzy: 244

Założyłem dyskusji: 4

Osiągnięć zdobyłem: 64/181 (35%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 29

Aktualnie gram w: Marvel's Spider-Man

Oceniłem: 56 tytułów

Gram: 3 tytuły

Mam: 67 tytułów

Ukończyłem: 67 tytułów

Chcę zagrać: 8 tytułów

O sobie

Cześć!

        Mam na imię Marcin, pochodzę z małej wioski, w której ciężka praca to podstawa, ale nie zapominamy spędzaniu miło czasu. Dużo wiedzy, a także budowy swojego ciała zawdzięczam właśnie mojej niepowtarzalnej i najlepszej miejscowości – województwo mazowieckie górą! W poprzednim roku poszedłem do szkoły średniej. Obecna sytuacja, jednak nie sprzyja w rozwijaniu się razem z rówieśnikami. Niby mam teraz więcej czasu, lecz to nie to samo, co normalna szkoła.

          Jestem graczem już bardzo długo. W pierwszy tytuł wideo zagrałem w wieku 5 lat. Już ponad 10 lat interesuję się branżą elektronicznej rozrywki. Zagorzale zbieram czasopisma o grach, z których czerpię wiele wiedzy, a także radości. Bardzo lubię czytać, również książki o wszystkim, lecz głównie fantastykę i dzieła związane ze sportem. Oczywiście na bieżąco sledze portale, magazyny czy social media o tematyce gier. 

        Jestem również sportowcem, uprawiam sport latem, jak i w zimę. Uwielbiam oglądać transmisje w telewizji, nieważne czy snooker, piłka ręczna, hokej, dart czy pływactwo, z każdych zawodów można czerpać wiele wiedzy. Od komentatorów, gości czy samych zawodników. Jednak latem najlepsza piłka nożna. Zima to skoki narciarskie – moja ulubiona dyscyplina sportu. Niepowtarzalne emocje, a także nieprzewidywalność. Jednym skokiem może zawodnik stać się najlepszym skoczkiem i „złapać” formę marzeń, a drugim zepsuć wszystko i stać się cieniem siebie.

         Lubię oglądać przeróżne filmy, nie mam ulubionej kategorii. Jednak książki są najlepsze. Już w tym roku przeczytałem dwie obszerne. Planów na ten – mam nadzieje, lepszym roku – jest od groma. Obecnie piszę blogi, zajmuję się zbieractwem wszystkiego, opiekuję się siostrzeńcami, staram się nie marnować czasu i rozwijać, ale wiem, kiedy zrobić sobie przerwę.

 

 

 

Zainteresowania
Każda dziedzina Skoki Boks Pływactwo Trening siłowy Ksiazki i czasopisma Gry Filmy Podróże ... ... I czerwone róże Nauka jezyków
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Sept1mber2k

Gry użytkownika Sept1mber2k