Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +16 -
Euzebiusz
Ranking: 338 Poziom: 55
PD: 22443
REPUTACJA: 7071
Konsole
PlayStation 4 Xbox One X PC
Ostatnie osiągnięcia
Wariatuńcio To jest amelinium Wierniś Wyjdź do ludzi!

Imię i nazwisko: Michał

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 29 lat

Dołączył: 20.09.2018

Kraj: Francja

Dałem plusów/minusów: 51/268

Otrzymałem plusów/minusów: 18925/15435

Napisałem komentarzy: 6961

Założyłem dyskusji: 34

Osiągnięć zdobyłem: 91/181 (50%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 2

Aktualnie gram w: Final Fantasy XV

Oceniłem: 12 tytułów

Gram: 3 tytuły

Mam: 1 tytuł

Ukończyłem: 3 tytuły

Chcę zagrać: 1 tytuł

O sobie

Moje prawdziwę imię to Michał. Od lat mieszkam we Francji. Urodziłem się w Polsce. Mieszkałem w Polsce 10 lat po czym wróciłem do Francji. Posiadam oba obywatelstwa. Moja mama to francuska, a tata polak. Od małego byłem uczony, żeby nie brać kredytów i jak nie masz to se zarób. Dąż do perfekcji. Miej ambicje, żeby zarabiać kupę szmalu. Potem będzie łatwiej. Mam żónę, córkę i kolejne w drodzę. Graczem jestem od kąd pamiętam. Grałem głównie na pc, czasów commodore i atari nie pamiętam. W życiu gracza miałem momenty dłuższych przerw, ale zawsze wracałem i od 7 lat cisnę już bez przerwy, a to dzięki magii Sony i PS4. Z PS3 czy wcześniejszymi konsolami nie miałem styczności. Byłem pecetowcem, a raczej online' wcem. Gry AAA na poważnie zaczęły mnie interesować od kąd zakupiłem w Polsce PS4. Posiadam także od dwóch lat Xboxa one X, gdzie zakochałem się z miejsca w Forzie, Girsach. Uwielbiam nowości, staroci nie lubię. 

Od kąd poznałem OLED jestem zdania, że to co widzą oczy odzwierciedla to co obraz pokazuje. Najlepsza seria TV w historii.

Moim hobby oprócz gier jest także siłownia i oglądanie filmów. Siłownia także z przerwami praktykowana od 10 lat. Większych przygód z nią nie miałem. Trenowałem także Kickboxing i krótki epizod w MMA. 

Dołączyłem do PPE przez przypadek. Spodobało mi się tu. mimo dużej niechęci do mojej osoby, to tak jak w całym swoim życiu idę jak burza przed siebie. 

Zainteresowania
Rodzina, praca, gry, pieniądze.

Aktywności użytkownika Euzebiusz

Gry użytkownika Euzebiusz