Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +3 -
Yoshiro
Ranking: 1961 Poziom: 35
PD: 6218
REPUTACJA: 477
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation 4 Xbox 360
Ostatnie osiągnięcia
Dałeś do pieca What's Up, Doc? Mądra głowa Szwendacz

Imię i nazwisko: Dominik Górny

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25 lat

Steam ID: domelgorny

Dołączył: 14.03.2018

Miasto: Trzebież

Dałem plusów/minusów: 46/8

Otrzymałem plusów/minusów: 253/19

Napisałem komentarzy: 307

Założyłem dyskusji: 0

Napisałem postów na forum: 0

Osiągnięć zdobyłem: 43/207 (21%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Aktualnie gram w: Assassin's Creed: Odyssey

Oceniłem: 1 tytuł

Gram: 1 tytuł

Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 5 tytułów

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Witka Panowie tutaj Dominik szerzej znany jako Yoshiro.

24 latek z mnóstwem pomysłów na siebie, jak również swój biznes. Rybak, piłkarz, fan dobrych mocnych trunków :D Prowadzę sukcesywnie dwa klany w grach : Diablo 3 oraz Destiny 2. Zrzeszam ponad 250 osób, którym często gęsto pomagam. Tworze poradniki do Destiny 2, w planach jest powstanie strony www oraz strony FB z w.w poradnikami jak i contentem. Szczery do bólu, przy tym nie prostak, lubię wdawać się w konwersację, słuchać argumentów i kontrargumentów. Nie lubię chamstwa i buractwa. 
 

Niepoprawny optymista. Fan sci-fiction, postapo, RGP, Slasherów, FPS, H'n'S. Gram odkąd pamiętam. Głownie dzięki mojemu ojcu, który zaszczepił we mnie chęci do gier, poznawania świata, pozwolił mi poczuć czym jest immersja ze światem gier. Dzięki niemu wychowałem się na takich tytułach jak : Tenchu, Tekken 3 (pranie młodszej siostry pamiętam do dziś), RE 1-3, Spyro,Crash, Syphon Filter, Silent Hill 1-2. Z nostalgią wspominam również wspólny czas spędzony z nim przy Farmerze, nasze wędrówki, jego tłumaczenie fabuły (jako szczyl niewiele rozumiałem). Wspólne siedzenie wieczorami przy w.w RE oraz SH. 

Fan Sony, z długim epizodem na 360 co również miło wspominam. Żaden fanboy - do teraz nie rozumiem tego bólu dupy obydwu obozów. Lubię poznawać tytuły, które coś sobą rerezentują. Gdzie autorzy nie skaczą na kasę a robią coś z pasją i zaangażowaniem. Obecnie głownie PC-ciarz, ale swoją czarnulę często odpalam.
 

Granie to moja pasja jak również dobra książka. Lubię gdy mogę utożsamiać się z bohaterem przeze mnie prowadzonym , głównie w tytułach z gatunku RPG. 

Liczę, że poznam jeszcze nie jeden świetny tytuł na tym padole łez za nim kopne w kalendarz ;) 

 

Zainteresowania
-Gry komputerowe, -Piłka nożna, -Pisanie poradników, -Tworzenie contentu z tipami dla graczy, -Książki, -Marvelowski świat,

Aktywności użytkownika Yoshiro

Gry użytkownika Yoshiro