Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +2 -
donpedro
Ranking: 5766 Poziom: 20
PD: 1449
REPUTACJA: 22
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 Nintendo DS Commodore 64 Pegasus
Ostatnie osiągnięcia
Dałeś do pieca Weteran Balcerowicz musi odejść Lizus

Imię i nazwisko: Piotrek

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23 lata

PSN ID: makelele1970

Dołączył: 27.02.2018

Dałem plusów/minusów: 18/5

Otrzymałem plusów/minusów: 8/0

Napisałem komentarzy: 7

Założyłem dyskusji: 0

Napisałem postów na forum: 0

Osiągnięć zdobyłem: 27/215 (13%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Oceniłem: 81 tytułów

Gram: 0 tytułów

Mam: 100 tytułów

Ukończyłem: 64 tytuły

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Wychowany na pegazusie z bazaru, pierwszym Playstation oraz serii Medal of Honor (co akurat w wieku 6 lat nie wiem czy powinno mieć miejsce, ale było fajnie i jakoś nie wyrosłem na  zwyrola), głęboko w serduszku mam też pierwsze odsłony serii Command & Conquer, chyba głównie z przyzwyczajenia konsole od Sony mam do dziś, i to jest moja dominująca platforma do grania.

Jestem miłośnikiem konsol, przede wszystkim doceniam wygodę grania, czyli brak zmartwień odnośnie tego czy mój sprzęt podoła, po prostu wkładam płytę i gram, nie muszę się martwić o upgrade hardware'u. Do tego spory tv, dobry dźwięk i tyle mi wystarczy. Nie zwracam zbyt wielkiej uwagi na grafikę w grach, jeśli daje fun to może być to i Galaxian z NES'a, byle gra miała fajny gameplay, choć akurat to co mnie odstrasza od gier to kiepski framerate (25 FPS spoko zniosę, ale no 15-20 to strasznie mi psuje wrażenia z gry), zdecydowanie wolę gorszą grafikę z większą płynnością gry. 

Pod kilkoma względami dziwny: uwielbiam grać na padzie i tak - kocham grać na nim w FPS'y. Co więcej, grając w jakąś strzelankę na moim leciwym PC też podłączam pada, bo tak odzwyczaiłem się od grania na klawiaturze i myszce. Jakby tego było mało to w KAŻDEJ grze odwracam oś Y. Kolejnym chyba nietypowym jak na dzisiejsze czasy już objawem jest fakt, że gram głównie w tryby singlowe gier, prawie w ogóle nie gram online. I tak, Call of Duty i Battlefield'y kupuję głównie dla singla (co w przypadku BF4 było akurat już masochizmem). Przyczyną często jest fakt, że moi znajomi prawie w ogóle nie grają w interesujące mnie gry, w zasadzie to prawie w ogóle nie grają,  jest wiele gier ze świetnym multi i coopem, ale granie z randomami jest dla mnie nie do końca satysfakcjonujące. (najlepszy chyba przykład jak dla mnie GTA Online).

Moje hobby to znajdowanie dobrych (lub czasem mniej), nieogranych jeszcze tytułów za jak najniższe kwoty, na promocjach, używane, na giełdzie, gdziekolwiek, dlatego też nie kupuję nigdy gier na premierę, nigdy nie złożyłem preordera. Dalej kompletuję kolekcję gier na PS3, gdyż wyszło mnóstwo świetnych tytułów, które chciałbym ograć, a są dziś w śmiesznie niskich cenach. Zamiast na premierę dobrej gry na PS4 wydać 220 zł wolę za to kupić z 8 dobrych gier na PS3 lub ze 4 na PS4. + Zdecydowanie bardziej wolę pudełkowe wydania gier.  

Jestem bezkonfliktowym graczem, nigdy nie zrozumiem osób, które za wszelką cenę muszą udowodnić, że to ich konsola, gra, firma czy cokolwiek jest lepsze, ludzie mało oczu sobie nie wydrapią, żeby udowodnić, że oni wiedzą i mają lepiej. Dla mnie każda platforma ma wiele świetnych gier i jest mnóstwo powodów by je mieć, moim zdaniem powinniśmy właśnie się cieszyć grami, wymieniać spostrzeżeniami, wrażeniami z gier i po prostu dobrze się bawić. Nie bawię się w żadne wyścigi numerków, rozdziałek, fps, cokolwiek. Tak samo chciałbym mieć Switcha, Xboxa, dobrego PC, żeby móc spróbować świetnych gier na te platformy, ale wiem, że nie jestem w stanie i cieszę się z tego co mam nie umniejszając jednocześnie innym. Zazdroszczę im, ale raczej w taki pozytywny sposób. 

I tak chyba w zbyt sporym skrócie - tyle o mnie.

Aktywności użytkownika donpedro

Gry użytkownika donpedro