Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +3 -
SOG
Ranking: 1402 Poziom: 43
PD: 11112
REPUTACJA: 1787
Konsole
PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita PC
Ostatnie osiągnięcia
I'm watching you Brawo Szerloku! Gruba koperta Prześladowca

Imię i nazwisko: Big Things Have Small Beginnings

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 01.11.2017

Twitch: SOG

Dałem plusów/minusów: 47/3

Otrzymałem plusów/minusów: 943/55

Napisałem komentarzy: 681

Założyłem dyskusji: 0

Osiągnięć zdobyłem: 48/181 (27%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 0

Aktualnie gram w: Sid Meier's Civilization VI

Oceniłem: 12 tytułów

Gram: 5 tytułów

Mam: 11 tytułów

Ukończyłem: 2 tytuły

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Mam na koncie już 40 wiosen (stan na rok 2020), więc odrobinę przeżyłem, odrobinę widziałem, a mieszkam  - pomimo zwiedzenia niezłego kawałka świata - tam gdzie się urodziłem, czyli na dolnym śląsku - przepięknej krainie krętych, górskich dróg i zwariowanej pogody. Okres fanbojstwa zakończyłem 20 lat temu wraz z Amigą 500 i komórkami Siemensa. Unikam więc pyskówek pozostawiając je dzieciom w piaskownicy i koncentrując się na merytorycznej dyskusji, co zresztą uwielbiam. Stronię od polityki od czasu, gdy stała się przedmiotem walki ideologicznej. Za najgorszą cechę w ludziach uważam modne i pielęgnowane szczególnie w mediach przeświadczenie, że każdy o innych poglądach to skończony debil. Niestety dotyczy to w zasadzie 99,9% ludzi na Ziemi, dobieram więc towarzystwo wyjątkowo skrupulatnie.

Od 25 lat tworzę muzykę elektroniczną, a od 17 pracuję w marketingu. Miałem okazję wykreować i wprowadzić na rynek kilka marek produktów, z których choć jeden przy odrobinie szczęścia masz lub miałe(a)ś w domu. Aktualnie - po blisko 22 latach zamieszkiwania lub czasowego przebywania w różnych zakątkach świata uzupełniam swoje doświadczenia międzykulturowe o pracę w marketingu cyfrowym dla sporej firmy, gdzie z fantastyczną ekipą prowadzę działania na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. Kocham swój zawód, aczkolwiek nie pochwalam praktyk wielu koncernów zmierzających do tworzenia kultu wokół nic nieznaczących produktów codziennego użytku.

Nie rozpoczynam dnia bez pomidorów i beatów The Prodigy grających w głowie. Nie znoszę wątróbki i kalafiora. Jedno i drugie śmierdzi podczas przyrządzania, a smak jedynie dopełnia to fatalne wrażenie. Poza tym kocham usportowione wersje cywilnych aut włoskich, jazdę na rowerze, pływanie i chodzenie po górach. Robi się Tinderowo, więc robimy cięcie ;)

 

Aktywności użytkownika SOG

Gry użytkownika SOG