Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +3 -
Pako90
Ranking: 3692 Poziom: 31
PD: 4332
REPUTACJA: 49
Konsole
PlayStation 4 Pro PC
Ostatnie osiągnięcia
Hardkorowiec Samarytanin Kocur! Ksieżniczka jest w innym zamku

Imię i nazwisko: Paweł

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 30 lat

PSN ID: Pakos90PL

Dołączył: 12.09.2017

Miasto: okolice Poznania

Dałem plusów/minusów: 117/2

Otrzymałem plusów/minusów: 20/0

Napisałem komentarzy: 27

Założyłem dyskusji: 0

Osiągnięć zdobyłem: 39/181 (22%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 0

Aktualnie gram w: Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist

Oceniłem: 70 tytułów

Gram: 5 tytułów

Mam: 71 tytułów

Ukończyłem: 65 tytułów

Chcę zagrać: 4 tytuły

O sobie

 

Pewnie to nikogo nie zainteresuje, ale napisze tu coś o sobie. 
Zdecydowanie introwertyk,ale gdy już komuś uda się dotrzeć do mego wnętrza, to zazwyczaj staje się otwartą księgą. Często bywam spokojny, ale do czasu, moja cierpliwość z dnia na dzień maleje. Zdenerwowany wyglądam dosłownie, jak mój avatar. Tak, uwielbiam Disturbed, dają mi porządnego kopa. Muzyka ma na mnie ogromny wpływ, ale mogę w jednej chwili słuchać czegoś pobudzającego, by za moment zatracić się w przygnębiającej nutce. Podobno potrafię słuchać ludzi, szkoda, że z innym skupieniem u mnie gorzej. Za wiele myślę i nie jestem w stanie skoncentrować się na dwóch czynnościach naraz..zazdroszczę Wam kobiety! Dlatego kocham noc, cisza i spokój mi sprzyjają.

Co do gier, to mam ogromne zaległości. Kilka lat temu zdarzało się, że sporadycznie grałem na PC, bakcyl mi przeszedł i zająłem się głównie oglądaniem filmów.  PS4 jest moją pierwszą konsolą od Sony...więc mam co nadrabiać. Myślę, że dzięki Waszej pomocy i temu portalowi trafię na wiele growych perełek. Uwielbiam horrory, kocham czuć paraliżujący strach podczas seansu czy gry. Mając jakieś 5-6lat miałem styczność z filmem "The Omen", zrobił na mnie piorunujące wrażenie, nadal robi, gdy go ostatnio oglądałem klimat i muzyka wgniatał w fotel i sprawiał,że serce biło szybciej niż zalecane ;). Oczywiście takie wrażenia tylko w nocy!  


Ulubione filmy: "La vita è bella", "The Truman Show", "The Lion King", "Scarface", "Ma-i We-"i, "Se7en", "The Notebook", "The Lord of the Rings" (szczególnie Dwie Wieże), "As Above, So Below"," Limitless", "Yip Man", "The Omen (1976)", "The Boy in the Striped Pyjamas", "Inglourious Basterds", "Hauru no ugoku shiro", "Man on Fire", "12 Angry Men (1957)", "The Godfather", "Girl, Interrupted" i na pewno wiele wiele innych. Kolejność oczywiście przypadkowa. 

https://www.filmweb.pl/user/pako90

Dalszego opisu można  spodziewać się wkrótce.

 

 

 

 

 

I'll sleep when I'm dead!

Zainteresowania
całkiem niezły znawca sportu, dobra muzyka, miłośnik kina, spacery nocą i wszystko, co z nocą związane, horrory, fantasy, historia (szczególnie starożytność i okres wojen światowych), koty,

Aktywności użytkownika Pako90

Gry użytkownika Pako90