Zdjęcie w tle
'Sup fool
Oceń profil
+ +107 -
DawidThePlayer18
Ranking: 147 Poziom: 63
PD: 32458
REPUTACJA: 15358
Ostatnie osiągnięcia
Chałturnik Ja po chleb dla konia No Life Tylko dla orłów

Imię i nazwisko: Dawid Sporzecki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18 lat

PSN ID: DawidThePlayer18

Steam ID: DawidThePlayer18

Dołączył: 04.05.2017

Miasto: Poznań

Twitter: DawidThePlayer

Instagram: dawidtheplayer18

Twitch: DawidThePlayer18

Dałem plusów/minusów: 5180/130

Otrzymałem plusów/minusów: 7007/868

Napisałem komentarzy: 2399

Założyłem dyskusji: 1

Osiągnięć zdobyłem: 110/181 (61%)

Dodałem gier: 8

Napisałem blogów: 38

Oceniłem: 70 tytułów

Gram: 0 tytułów

Mam: 241 tytułów

Ukończyłem: 75 tytułów

Chcę zagrać: 10 tytułów

O sobie

Gracz, kolekcjoner i miłośnik popkultury wszelakiej, który swoją przygodę z wirtualną rozrywką rozpoczął w 2010 roku za sprawą otrzymanej w prezencie pierwszej konsoli, PlayStation 2. To właśnie podczas ogrywania takich tytułów jak Crash Bandicoot, Ratchet & Clank, czy God of War zrodziła się we mnie trwająca po dziś dzień miłość do gier wideo, które najbardziej cenię za niedostępną w żadnym innym medium interaktywność pozwalającą stać się aktywnym uczestnikiem przygotowanej przez twórców przygody.

Z czasem zacząłem również bardziej świadomie sięgać po filmy, a jako, iż najbardziej upodobałem sobie gatunek fantasy oraz science-fiction to szczególne miejsce w moim sercu zajmują Gwiezdne Wojny i Władca Pierścieni. Największe wrażenie zrobił na mnie jednak dopiero kultowy Blade Runner. Zarówno oryginalny film z 1982 roku, jak i mająca niedawno premierę kontynuacja to moim zdaniem najpiękniejsze wizualnie produkcje w historii kina.

Anime natomiast oglądam sporadycznie, kiedy najdzie mnie ochota. Nie jestem zatem żadnym ekspertem w tej dziedzinie, choć to zawsze może się zmienić. Z dotychczas obejrzanych najmilej wspominam takie serie jak Golden Time, Kiniro Mosaic, Sword Art Online, czy Devilman: Crybaby, a przede mną jeszcze sporo do nadrobienia. Nie są mi obce również klasyki pokroju Spirited Away: W Krainie Bogów studia Ghibli. Po mangi niestety sięgam znacznie rzadziej. Dotyczy to również amerykańskich komiksów.

Jeśli chodzi o muzykę, to spośród wszystkich gatunków do mnie najbardziej trafia metal/power metal (Sabaton, DragonForce, PowerwolfDisturbed, Amaranthe) oraz wszelakie ścieżki dźwiękowe z różnorodnych gier i filmów (Final Fantasy XV, NieR: Automata, God of War, Shadow of the Colossus, Unravel, Blade Runner, Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni i wiele więcej). Oczywiście jeśli wpadnie mi w ucho utwór spoza wspomnianych kategorii nie będę miał nic przeciwko, żeby wielokrotnie go przesłuchać. Po co się ograniczać, prawda? :)

Szeroko pojęta popkultura nie jest moim jedynym (choć głównym) zainteresowaniem. Lubię także od czasu do czasu coś sobie narysować i wrzucić na Instagrama oraz napisać i opublikować na tym portalu. Ponoć w obu tych rzeczach jestem całkiem dobry, choć jako twórca rzeczonych prac nie jestem nigdy w stanie spojrzeć na nie przychylniejszym okiem i zawsze będę uważał, że mogłem coś zrobić lepiej.

Jako, że oprócz duszy artysty trawi mnie również choroba zwana kolekcjonerstwem to wypadałoby chyba pochwalić się moimi imponującymi zbiorami. Niestety, aktualnie nie posiadam jeszcze własnego pokoju gracza, więc ustawienie wszystkiego ładnie na półkach i rozpoczęcie sesji zdjęciowej jest na ten moment niemożliwe. Wszyscy zainteresowani będą musieli zadowolić się zatem pojedynczymi fotkami najcenniejszych (moim zdaniem) eksponatów.

Jeśli masz pytanie lub chcesz rozpocząć dyskusję na jakiś temat to sekcja komentarzy jest do Twojej dyspozycji! :D

Aktywności użytkownika DawidThePlayer18

Gry użytkownika DawidThePlayer18