SKLEP

Oceń profil
+ +3 -
Goikovaindesmes
Ranking: 297 Poziom: 50
PD: 17102
REPUTACJA: 3659
Konsole
PlayStation 4 Slim PC
Ostatnie osiągnięcia
Szpieg Portalowy Nemesis Elita PPE Stały związek

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 29.12.2015

Dałem plusów/minusów: 405/225

Otrzymałem plusów/minusów: 4289/2465

Napisałem komentarzy: 2423

Założyłem dyskusji: 0

Napisałem postów na forum: 0

Osiągnięć zdobyłem: 70/215 (33%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Oceniłem: 0 tytułów

Gram: 0 tytułów

Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 0 tytułów

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Gorliwy hejter zielonego stanu umysłu, a już szczególnie tego pana:

"Honorowe" miejsce w moim serduszku ma również ten pan:

 

Niegdyś posiadacz Xboksa 360 Slim, Xboksa One, Xboksa One S. Początkowo liżący przez szybkę świetne gry z Plusa i niesamowite eksy, które mógł doświadczyć tylko na YouTube z racji posiadania jednej konsoli - w zamian zmuszony do płacenia za możliwość grania z kolegami (co było darmowe na konkurencyjnej konsoli).

 

Później na szczęście One był tylko przystawką. Z czasem pożegnałem się ostatecznie z zielonymi konsolami i wątpię, żebym na nie wrócił. Raczej nie w tej dekadzie.

 

Nawracam, głoszę dobrą nowinę o japońskich konsolach. Śmieję się czytając komentarze "ale grafika na One X, nie to co na bieda konsolach", jednocześnie pisząc te słowa na komputerze zostawiającym w tyle jeśli chodzi o wydajność "zielonego potwora".

 

Czasem zdarza mi się też nawracać niebieskich i czerwonych, ale oni mają na sumieniu mniej grzechów i łatwiej się do nich przyznają - łatwiejsza pokuta :)

 

Wyzywany od psychicznie chorych, trollów (trolli?), nierzadko masowo minusowany przez zielony hivemind. Nigdy nie ustanie w walce z fanbojami Xboksa, a w przerwach na kawę również z chłopczykami od Sony i Nintendo.

 

Dla PC Master Race mam natomiast przygotowane osobne miejsce w piekle, zwane gettem blachy. Przypadek beznadziejny, wszystkie sakramenty zawodzą. Jedyna szansa na powrót do normalnego życia to kupno konsoli. Niestety demony krążące w ciele i duszy takiego osobnika dopuszczają do takiej sytuacji w jednym przypadku na tysiąc, zatem spuśćmy na nich zasłonę milczenia.

Aktywności użytkownika Goikovaindesmes

Gry użytkownika Goikovaindesmes   

Miesięcznik PSX Extreme