Zdjęcie w tle
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Oceń profil
+ +416 -
Fox460
Ranking: 16 Poziom: 85
PD: 75147
REPUTACJA: 74359
Ostatnie osiągnięcia
Chluba PPE Heheszki Wiem, co robię! No Life

Imię i nazwisko: Jestem Adam z Ch%$#mi nie gadam :D

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 32 lata

PSN ID: Fox460-PL

Steam ID: FOX460

Dołączył: 28.11.2015

Dałem plusów/minusów: 24075/5761

Otrzymałem plusów/minusów: 39096/3855

Napisałem komentarzy: 16677

Założyłem dyskusji: 281

Osiągnięć zdobyłem: 141/181 (78%)

Dodałem gier: 27

Napisałem blogów: 34

Aktualnie gram w: Death Stranding

Oceniłem: 449 tytułów

Gram: 61 tytułów

Mam: 299 tytułów

Ukończyłem: 403 tytuły

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Witaj na moim profilu, jestem Adam z ch^%$mi nie gadam :D. A tak całkiem serio, to gracz starej daty wychowany na Amidze/PSX/PC 486. Jestem więc  bardziej krytycznym graczem  jeżeli chodzi o współczesne gry. Gracz pamiętający sklepiki osiedlowe, w których sprzedawało się "piraty" oraz giełdy komputerowe (aż do ich upadku). Niestety najlepszych lat, czyli koniec lat 80tych, początek 90tych były dla mnie nieosiągalne. 

Kiedyś mocno zatwardziały PCtowiec, sporadycznie grający na konsoli. Dziś dopuszczający każdą platformę, gdyż uważam że każdej platformie nalerży się szansa. Na konsolach grający od 2009 roku (wcześniej sporadycznie tylko, aby przejść jakiś tytuł). Obecnie w moich łapkach jest to co na profilu, w tym nie działający PS3(Napęd oraz zasilacz) i stary PC. Największe rozczarowanie ostatnich lat, to jak dla mnie ósma generacja konsol.

W wolnych chwilach prowadzę swój kanał YT i traktuję to jako hobby,  nie czerpie z tego zysków i nie zamierzam. Lubię w ten sposób sprawiać ludziom przyjemność, przypominać im o ich ulubionych grach. Zabierać w ten sposób w lata, kiedy uruchamiali swój ulubiony tytuł.

Ogólnie na kanale są gry RETRO z platform które posiadam na profilu (za wyjątkiem popsutego PS3). Jako iż na PW dostałem kilka wiadomości, na temat posłania linku do kanału, postanowiłem go umieścić na swoim profilu. Prowadzę kilka serii równocześnie, więc nie raz na "X" odcinek z danej platformy trzeba poczekać z 2-3 tygodnie. Robię to w wolnych chwilach, a samego kanału nie podsyłam na tego typu forach(co najwyżej w temacie z grą daję link + kilka słów). Z doświadczenia wiem że tak to nie działa, a hejterów zawsze jest więcej niż zwolenników.

Głupota i chamstwo nie zna granic... (czytaj Spoiler)

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

 

Mój Kanał YT: ŚruTuba.FoXa  (Kliknij)

 

Najnowsza Recenzja: 

Najnowszy BLOG (Kliknij)

 

Zainteresowania
Oczywiście gry, Komputery, fotografia,film,muzyka,gotowanie :D.
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Fox460

Gry użytkownika Fox460