Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +49 -
drunkparis
Ranking: 259 Poziom: 57
PD: 24714
REPUTACJA: 4106
Ostatnie osiągnięcia
Zobacz kuzyn, jaka franca Dopiero się rozkręcam Złomiarz Jaskinia gracza

Imię i nazwisko: Artur

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 04.04.2015

Miasto: Lublin

Twitch: drunkparis

Dałem plusów/minusów: 1755/99

Otrzymałem plusów/minusów: 1872/126

Napisałem komentarzy: 1257

Założyłem dyskusji: 0

Osiągnięć zdobyłem: 99/181 (55%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 7

Aktualnie gram w: Red Dead Redemption 2

Oceniłem: 37 tytułów

Gram: 1 tytuł

Mam: 28 tytułów

Ukończyłem: 11 tytułów

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Wierny fan klasycznej Lary Croft i wszystkiego spod znaku Tomb Raider. Oczywiście w granicach dobrego smaku, bo nowe przygody Croftówny już tak nie ekscytują, jak kiedyś, ale zamiłowanie pozostaje na lata.

Nie mam w sobie nutki kolekcjonera i nie posiadam bogatej kolekcji z growej branży, ale właściwie nie jest ona żadnym wyznacznikiem do dobrej zabawy, więc nie muszę się tym przejmować. Mimo wszystko jednak kilka kultowych i ulubionych tytułów zdobi moją półkę gracza. Uwielbiam muzykę elektroniczną: Daft Punk, Justice, SebastiAn, Fatboy Slim, The Chemical Brother, Soulwax, czy wytwórnie takie jak Ed Banger oraz Kitsuné. Nie gardzę przyzwoitym jazzem z dozą dobrego funky i skocznego współczesnego disco. Lubię też poczynić własne muzyczne cuda. Szaleję w okresie letnim i kicham w zimie, mając alergię na mróz.

Bardzo cenię swoją prywatność, dlatego żadnych fotek z pokoju gracza nie zamierzam udostępniać. Poza pracą i czasem dla żony, rodziny oraz przyjaciół jest jeszcze miejsce na hobby z dzieciństwa, które nadal daje dużo frajdy.

Zainteresowania
Moja piękna żona, edytowanie postów co parę sekund, piłka nożna, tenis, komponowanie własnych dźwięków. Naturalnie jest tego więcej.

Aktywności użytkownika drunkparis

Materiały redakcyjne użytkownika drunkparis

Gry użytkownika drunkparis