Zdjęcie w tle
Oceń profil
+ +107 -
drunkparis
Ranking: 98 Poziom: 69
PD: 41588
REPUTACJA: 12786
Ostatnie osiągnięcia
Bloger Kamper Rzondze! Złoty chłopak

Imię i nazwisko: Artur

Płeć: Mężczyzna

PSN ID: drunkparis

Dołączył: 04.04.2015

Miasto: Lublin

WWW: https:drunkparis.tumblr.com/

Dałem plusów/minusów: 3989/99

Otrzymałem plusów/minusów: 4736/162

Napisałem komentarzy: 1866

Założyłem dyskusji: 0

Osiągnięć zdobyłem: 113/181 (62%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 45

Oceniłem: 0 tytułów

Gram: 0 tytułów

Mam: 28 tytułów

Ukończyłem: 21 tytułów

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

 

 

 

Wierny fan klasycznej Lary Croft i wszystkiego spod znaku Tomb Raider. Oczywiście w granicach dobrego smaku, bo nowe przygody Croftówny już tak nie ekscytują, jak kiedyś, ale zamiłowanie pozostaje na lata.

Nie mam w sobie nutki kolekcjonera i nie posiadam bogatej kolekcji z growej branży, ale właściwie nie jest ona żadnym wyznacznikiem do dobrej zabawy. Mimo wszystko jednak kilka kultowych i ulubionych tytułów zdobi moją półkę gracza. Uwielbiam muzykę elektroniczną: Daft Punk, Justice, SebastiAn, Fatboy Slim, The Chemical Brother, Soulwax, czy wytwórnie takie jak Ed Banger oraz Kitsuné. Nie gardzę przyzwoitym jazzem z dozą dobrego funky i skocznego współczesnego disco. Lubię też poczynić własne muzyczne cuda.

Bardzo cenię swoją prywatność, dlatego też żadnych zdjęć wykraczających poza tę ramę nie zamierzam udostępniać. Poza pracą i czasem dla żony, rodziny oraz przyjaciół jest jeszcze miejsce na hobby z dzieciństwa, które nadal daje dużo frajdy. Kicham w zimie, bo lubię. Latem zakładam sandały, bo musze :D

 

 

Zainteresowania
Moja piękna żona <3 edytowanie postów co parę sekund, piłka nożna, mało popularne tenisistki :D, komponowanie własnych dźwięków oraz Jason Bourne w bieliźnie XD Naturalnie jest tego więcej, ale na dobry początek wystarczy ;)

Aktywności użytkownika drunkparis

Materiały redakcyjne użytkownika drunkparis

Gry użytkownika drunkparis