Zdjęcie w tle
DCS World
Oceń profil
+ +173 -
Alexy78
Ranking: 12 Poziom: 85
PD: 75192
REPUTACJA: 74227
Konsole
PlayStation 3 PlayStation 4 Pro Xbox One PC Oculus Rift
Ostatnie osiągnięcia
07 zgłoś się Chluba PPE No Life Natalia Siwiec gier wideo

Imię i nazwisko: Aleksander

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 27.06.2013

Miasto: Masasuszec

Dałem plusów/minusów: 24988/721

Otrzymałem plusów/minusów: 37045/1382

Napisałem komentarzy: 15663

Założyłem dyskusji: 168

Osiągnięć zdobyłem: 137/181 (76%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 28

Aktualnie gram w: Star Wars Jedi: Upadły zakon

Oceniłem: 335 tytułów

Gram: 17 tytułów

Mam: 50 tytułów

Ukończyłem: 178 tytułów

Chcę zagrać: 45 tytułów

O sobie

Gry uważam za rewelacyjny sposób relaksu od problemów codzienności. Nie pełnią u mnie pierwszoplanowej roli, jednak przy niektórych tytułach potrafię przepaść dla świata na wiele długich godzin (i miesięcy czy lat - Elite Dangerous). Mam tą przyjemność, że niemalże od początku rozwoju branży miałem okazję w niej uczestniczyć, a na przestrzeni czasu moje upodobania się zmieniały. Obecnie najbardziej lubię gatunki mieszać, tak by po sobie nie grać np. w sandboxy, wyścigi, potem FPS'y, symulatory itp. 

Bardzo ważną kwestią jest dla mnie fabuła i gra w single-playerze, multi jest tylko uzupełnieniem, choć i tutaj koop potrafi mnie na dłużej zatrzymać przed TV/monitorem. Kiedy jest klimat i możliwa maksymalna imersja oraz pełne wsiąknięcie w atmosferę zabawy, to reszta może przestać mieć znaczenie. Nie zwracam większej uwagi na to, na jakiej platformie gram, a konsole cenię za komfort i beztroskę ich użytkowania. W tej chwili gram na  PS4Pro, X1, PC oraz na tablecie. PS3 leży i się kurzy już niestety, ale chlebaczek swoje "odpracował" ;)

Nie lubię hejterstwa, fanboystwa i innych nieuzasadnionych zachowań - mam duży problem z chamstwem, którego nie toleruję w żadnej postaci. Lubię prowadzić dyskusje i wymieniać opinie, potrafię pod napływem rozsądnych argumentów zmienić zdanie, a takie dyskusje uważam za najcenniejsze. Portal traktuję jako źródło świeżych informacji o grach, z podobnym zainteresowaniem czytam opinie Kolegów. Przede wszystkim jestem użytkownikiem PPE jak Ty, potem dopiero moderatorem. Pozdrawiam.

Zainteresowania
Poza graniem w gry ;) Czynnie: strzelectwo sportowe, tenis stołowy, narty, Biernie: F1, seriale czy zwyczajne dobre kino. Fizyka kwantowa - istota człowieczeństwa/bytu, Robotyka. Czasem lubię pofilozofować ;)
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Alexy78

Materiały redakcyjne użytkownika Alexy78

Gry użytkownika Alexy78