DCS World
Oceń profil
+ +169 -
Alexy78
Ranking: 10 Poziom: 83
PD: 71064
REPUTACJA: 73753
Konsole
PlayStation 3 PlayStation 4 Pro Xbox One PC Oculus Rift
Ostatnie osiągnięcia
Chluba PPE Prymusik Nerd No Life

Imię i nazwisko: Aleksander

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 27.06.2013

Miasto: Masasuszec

Dałem plusów/minusów: 24404/693

Otrzymałem plusów/minusów: 36780/1353

Napisałem komentarzy: 15263

Założyłem dyskusji: 168

Napisałem postów na forum: 17

Osiągnięć zdobyłem: 146/215 (68%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 2

Dodałem ogłoszeń: 1

Dodałem rozgrywek online: 1

Napisałem blogów: 26

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Final Fantasy XV: Royal Edition

Oceniłem: 334 tytuły

Gram: 16 tytułów

Mam: 50 tytułów

Ukończyłem: 177 tytułów

Chcę zagrać: 44 tytuły

O sobie

Gry uważam za rewelacyjny sposób relaksu od problemów codzienności. Nie pełnią u mnie pierwszoplanowej roli, jednak przy niektórych tytułach potrafię przepaść dla świata na wiele długich godzin (i miesięcy czy lat - Elite Dangerous). Mam tą przyjemność, że niemalże od początku rozwoju branży miałem okazję w niej uczestniczyć, a na przestrzeni czasu moje upodobania się zmieniały. Obecnie najbardziej lubię gatunki mieszać, tak by po sobie nie grać np. w sandboxy, wyścigi, potem FPS'y, symulatory itp. 

Bardzo ważną kwestią jest dla mnie fabuła i gra w single-playerze, multi jest tylko uzupełnieniem, choć i tutaj koop potrafi mnie na dłużej zatrzymać przed TV/monitorem. Kiedy jest klimat i możliwa maksymalna imersja oraz pełne wsiąknięcie w atmosferę zabawy, to reszta może przestać mieć znaczenie. Nie zwracam większej uwagi na to, na jakiej platformie gram, a konsole cenię za komfort i beztroskę ich użytkowania. W tej chwili gram na  PS4Pro, X1, PC oraz na tablecie. PS3 leży i się kurzy już niestety, ale chlebaczek swoje "odpracował" ;)

Nie lubię hejterstwa, fanboystwa i innych nieuzasadnionych zachowań - mam duży problem z chamstwem, którego nie toleruję w żadnej postaci. Lubię prowadzić dyskusje i wymieniać opinie, potrafię pod napływem rozsądnych argumentów zmienić zdanie, a takie dyskusje uważam za najcenniejsze. Portal traktuję jako źródło świeżych informacji o grach, z podobnym zainteresowaniem czytam opinie Kolegów. Przede wszystkim jestem użytkownikiem PPE jak Ty, potem dopiero moderatorem. Pozdrawiam.

Zainteresowania
Poza graniem w gry ;) Czynnie: strzelectwo sportowe, tenis stołowy, narty, Biernie: F1, seriale czy zwyczajne dobre kino. Fizyka kwantowa - istota człowieczeństwa/bytu, Robotyka. Czasem lubię pofilozofować ;)
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Alexy78

Materiały redakcyjne użytkownika Alexy78

Gry użytkownika Alexy78