Zdjęcie w tle
Assetto Corsa Competizione!
Oceń profil
+ +176 -
Alexy78
Ranking: 19 Poziom: 85
PD: 76737
REPUTACJA: 74253
Konsole
PlayStation 3 PlayStation 4 Pro Nintendo Switch Xbox One PC Oculus Rift
Ostatnie osiągnięcia
07 zgłoś się Chluba PPE No Life Pan Redaktor

Imię i nazwisko: Aleksander

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 27.06.2013

Miasto: Masasuszec

Dałem plusów/minusów: 25122/730

Otrzymałem plusów/minusów: 37058/1403

Napisałem komentarzy: 15730

Założyłem dyskusji: 169

Osiągnięć zdobyłem: 137/181 (76%)

Dodałem gier: 0

Napisałem blogów: 28

Aktualnie gram w: Assetto Corsa Competizione

Oceniłem: 336 tytułów

Gram: 18 tytułów

Mam: 51 tytułów

Ukończyłem: 178 tytułów

Chcę zagrać: 45 tytułów

O sobie

Gry uważam za rewelacyjny sposób relaksu od problemów codzienności. Nie pełnią u mnie pierwszoplanowej roli, jednak przy niektórych tytułach potrafię przepaść dla świata na wiele długich godzin (i miesięcy czy lat - Elite Dangerous). Mam tą przyjemność, że niemalże od początku rozwoju branży miałem okazję w niej uczestniczyć, a na przestrzeni czasu moje upodobania się zmieniały. Obecnie najbardziej lubię gatunki mieszać, tak by po sobie nie grać np. w sandboxy, wyścigi, potem FPS'y, symulatory (tych w ostatnich czasach najwięcej) itp. 

Bardzo ważną kwestią jest dla mnie fabuła i gra w single-playerze, multi jest tylko uzupełnieniem, choć i tutaj koop potrafi mnie na dłużej zatrzymać przed TV/monitorem. Kiedy jest klimat i możliwa maksymalna imersja oraz pełne wsiąknięcie w atmosferę zabawy, to reszta może przestać mieć znaczenie. Nie zwracam większej uwagi na to, na jakiej platformie gram, a konsole cenię za komfort i beztroskę ich użytkowania. W tej chwili gram na  PS4Pro, X1, PC oraz na tablecie i Switchu. PS3 leży i się kurzy już niestety, ale chlebaczek swoje "odpracował" ;)

Nie lubię hejterstwa, fanboystwa i innych nieuzasadnionych zachowań - mam duży problem z chamstwem, którego nie toleruję w żadnej postaci. Lubię prowadzić dyskusje i wymieniać opinie, potrafię pod napływem rozsądnych argumentów zmienić zdanie, a takie dyskusje uważam za najcenniejsze. Portal traktuję jako źródło świeżych informacji o grach, z podobnym zainteresowaniem czytam opinie Kolegów. Przede wszystkim jestem użytkownikiem PPE jak Ty, potem dopiero moderatorem (obecnie emerytowanym). Pozdrawiam.

Zainteresowania
Poza graniem w gry ;) Czynnie: siatkówka, tenis stołowy, narty/deska itp. Biernie: F1, GT3, DTM, seriale czy zwyczajne dobre kino. Fizyka kwantowa - istota człowieczeństwa/bytu, Robotyka. Czasem lubię pofilozofować ;)
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Alexy78

Materiały redakcyjne użytkownika Alexy78

Gry użytkownika Alexy78