SKLEP

The Winged Hussar
Oceń profil
+ +156 -
Alexy78
Ranking: 9 Poziom: 80
PD: 62925
REPUTACJA: 70663
Konsole
PlayStation 3 PlayStation 4 Pro Xbox One PC
Ostatnie osiągnięcia
Prymusik Nerd No Life Natalia Siwiec gier wideo

Imię i nazwisko: Aleksander

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 27.06.2013

Miasto: Masasuszec

Dałem plusów/minusów: 22778/652

Otrzymałem plusów/minusów: 35251/1264

Napisałem komentarzy: 14300

Założyłem dyskusji: 164

Napisałem postów na forum: 17

Osiągnięć zdobyłem: 145/215 (67%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 2

Dodałem ogłoszeń: 1

Dodałem rozgrywek online: 1

Napisałem blogów: 23

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Subnautica

Oceniłem: 331 tytułów

Gram: 15 tytułów

Mam: 46 tytułów

Ukończyłem: 174 tytuły

Chcę zagrać: 43 tytuły

O sobie

Gry uważam za rewelacyjny sposób relaksu od problemów codzienności. Nie pełnią u mnie pierwszoplanowej roli, jednak przy niektórych tytułach potrafię przepaść dla świata na wiele długich godzin (i miesięcy czy lat - Elite Dangerous). Mam tą przyjemność, że niemalże od początku rozwoju branży miałem okazję w niej uczestniczyć, a na przestrzeni czasu moje upodobania się zmieniały. Obecnie najbardziej lubię gatunki mieszać, tak by po sobie nie grać np. w sandboxy, wyścigi, potem FPS'y, symulatory itp. 

Bardzo ważną kwestią jest dla mnie fabuła i gra w single-playerze, multi jest tylko uzupełnieniem, choć i tutaj koop potrafi mnie na dłużej zatrzymać przed TV/monitorem. Kiedy jest klimat i możliwa maksymalna imersja oraz pełne wsiąknięcie w atmosferę zabawy, to reszta może przestać mieć znaczenie. Nie zwracam większej uwagi na to, na jakiej platformie gram, a konsole cenię za komfort i beztroskę ich użytkowania. W tej chwili gram na  PS4Pro, X1, PC oraz na tablecie. PS3 leży i się kurzy już niestety, ale chlebaczek swoje "odpracował" ;)

Nie lubię hejterstwa, fanboystwa i innych nieuzasadnionych zachowań - mam duży problem z chamstwem, którego nie toleruję w żadnej postaci. Lubię prowadzić dyskusje i wymieniać opinie, potrafię pod napływem rozsądnych argumentów zmienić zdanie, a takie dyskusje uważam za najcenniejsze. Portal traktuję jako źródło świeżych informacji o grach, z podobnym zainteresowaniem czytam opinie Kolegów. Przede wszystkim jestem użytkownikiem PPE jak Ty, potem dopiero moderatorem. Pozdrawiam.

Zainteresowania
Poza graniem w gry ;) Czynnie: Gokarty, strzelectwo sportowe, tenis stołowy, tenis, narty, motocykle Biernie: F1, WRC, seriale czy zwyczajne dobre kino. Fizyka kwantowa - istota człowieczeństwa/bytu, Robotyka. Czasem lubię pofilozofować ;)
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Alexy78

Materiały redakcyjne użytkownika Alexy78

Gry użytkownika Alexy78   

Miesięcznik PSX Extreme