SKLEP

Oceń profil
+ +12 -
Folion
Ranking: 667 Poziom: 41
PD: 9372
REPUTACJA: 1138
Konsole
PlayStation PlayStation 2 Mini NES Xbox Xbox 360 Xbox One Xbox One S Amiga PC Pegasus
Ostatnie osiągnięcia
Nerd Bolt się chowa Zalał formę Poszły konie po betonie

Imię i nazwisko: Damian Wójcik

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28 lat

Gamertag: Folion

Dołączył: 10.06.2013

Miasto: Zabrze

Dałem plusów/minusów: 1014/120

Otrzymałem plusów/minusów: 631/79

Napisałem komentarzy: 339

Założyłem dyskusji: 3

Napisałem postów na forum: 4

Osiągnięć zdobyłem: 77/215 (36%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Thief

Oceniłem: 31 tytułów

Gram: 12 tytułów

Mam: 63 tytuły

Ukończyłem: 14 tytułów

Chcę zagrać: 19 tytułów

O sobie

Witam Państwa,

Mam to szczęście, że urodziłem się w 1988 r. i zdecydowanie jestem pokoleniem gier video. Był Pegasus, była Amiga 500 Plus - w końcu było upragnione Playstation. Dalej leciało już hurtowo! Gram w zasadzie odkąd pamiętam i mam w związku z tym niesamowite wspomnienia. Gram do teraz. Czasami więcej, czasami mniej - momentami maniatycznie, momentami wcale. Wszystko zależy od tego w jakiej fazie swojego życia w danej chwili się znajduje. Zauważyłem natomiast, że w swoim życiu przyjmowałem już różne role społeczne - często się zmieniały, ewoluowały. Zawsze jednak byłem, jestem i pozostanę graczem.

Dzisiaj? Prywatnie? Ojciec cudownej Weroniki, mąż Aleksandry, zawodowo oddany dla kraju. Miłośnik kotów, właściciel jednego z ich przedstawicieli. Narodowiec o skrajnie prawicowych poglądach, psychofan hiszpańskiego klubu piłkarskiego Valencia CF, fan polskiego klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. Kochający muzykę w każdej postaci i w każdym wydaniu, słuchacz i w pewnym sensie "odtwarzacz" - śpiewak grający na gitarze i organach, niegdyś członek amatorskiego, lokalnego zespołu rockowego. Co jeszcze? Boks zawodowy - jako "oglądacz" naturalnie. Jak mu się wspomni albo jak sylwetka "nie ta" - biegacz - amator. Jakkolwiek źle to nie zabrzmi - koneser wyrobów alkoholowych, świadomy tego, że do degustacji dochodzi zbyt często. Kolekcjoner - na pół gwizdka - figurek przedstawiających postacie z gier video czy filmów - jednocześnie kolekcjoner edycji kolekcjonerskich z gier video a co za tym idzie gadżetów z nimi związanych.

Jeżeli kiedykolwiek stwierdzę, że stronę należy rozbudować o nową i dodatkową treść - na pewno to zrobię. Tymczasem - jeżeli w ogóle ktokolwiek i kiedykolwiek to przeczytał - bywaj zdrów i cieszmy się dalej naszą wspólną pasją jaką są gry video!

Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika Folion

Gry użytkownika Folion   

Miesięcznik PSX Extreme