Zdjęcie w tle
Anti-Society B*Stard | "Sic mundus creatus est"
Oceń profil
+ +132 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 20 Poziom: 85
PD: 75863
REPUTACJA: 33514
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 Pro PlayStation Portable PlayStation Vita SNES Nintendo 64 Nintendo Wii U Nintendo Switch Nintendo DS Nintendo 3DS GameCube Sega Mega Drive Sega Saturn Sega Dreamcast Xbox Xbox 360 Xbox One X Xbox Series X Nokia N-Gage Ouya PC
Ostatnie osiągnięcia
Się grało, się wie 07 zgłoś się Dla mnie bomba Złomiarz

Imię i nazwisko: Roland

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 34 lata

PSN ID: Roland-Ninja-PL

Gamertag: Roland NINJA

Nintendo Network ID: Roland-Ninja-PL

Steam ID: ROLAND-NINJA-PL

Dołączył: 05.04.2013

Miasto: Miasto z Morza

Dałem plusów/minusów: 16191/3867

Otrzymałem plusów/minusów: 21497/6676

Napisałem komentarzy: 17135

Założyłem dyskusji: 86

Osiągnięć zdobyłem: 143/181 (79%)

Dodałem gier: 13

Napisałem blogów: 62

Aktualnie gram w: Monster Hunter Rise

Oceniłem: 553 tytuły

Gram: 8 tytułów

Mam: 305 tytułów

Ukończyłem: 524 tytuły

Chcę zagrać: 172 tytuły

O sobie

Jestem zapalonym graczem z 25-letnim stażem, grać zaczynałem na NES, Atari 2600 i Commodore 64.

Z zamiłowania kolekcjoner wszystkiego co z grami związane. Ultra-Fan wszystkiego co z Playstation w nazwie. Wierny poddany Królowej Konsol PS2, zwolennik Króla X360 i niepoprawny przeciwnik jego następcy, mimo że znajduje się w mojej kolekcji. 

Nawrócony antyfan Nintendo, absolutny SNES-Maniak, który jednak wzdryga się na widok herezji w postaci Wii! Pozytywnie zakręcony i obiektywny realista-idealista, maniak chronologii, alfabetycznej segregacji, remake'ów i wielkich powrotów znanych marek po latach, jednakże przy tym największy wróg idei reboot'ów, jaki stąpał po tej planecie! 

Miłośnik wszystkich wizjonerskich obrazów współczesnej pop-kultury, które potrafią chwycić za serce i wycisnąć łzy z oczu. Uwielbiam grać przede wszystkim w skradanki, ale lubię też platformery, jRPG, cRPG, RTS, wszelakie Sandboxy, długie FPSy, dobre wyścigi i wszystko w czym widać i czuć artyzm twórców oraz słychać klimatyczną muzę. Rockstar Games i Naughty Dog to dla mnie twórcy osobnego gatunku gier tzw. Messiah-Like ;-)

Z filmów to doceniam wszystko co mną pozamiata emocjonalnie, przeżuję i wypluje, tak że nie mogę się otrząsnąć przez dłuższy czas. Książki to przede wszystkim każde Fantasy, Political Fiction i Gangsterka w wykonaniu Mario Puzo. Oczywiście uwielbiam też komiksy i ich ekranizację. 

No i oczywiście muzyka, bez której nie ma życia, bez której nie ma wspomnień i sentymentalnego chlipania w kącie, bez której żaden film czy gra nie były by takie same. Muzyka ponad wszystko! Dlatego właśnie uwielbiam, brzmienia, które pobudzają do działania i pomagają w przenoszeniu gór, czyli Trance, Electro Pop, Synth Wave, New Retro Wave, Electronic Rock, Alternative Rock, OST z gier i filmów oraz nieśmiertelne 80's New Romantic. To cały ja ROLAND NINJ4!!!

PLAY THE MOMENTS. 

PAUSE THE MEMORIES.

STOP THE PAIN.

REWIND THE HAPPINESS!

Zainteresowania
- Gry - Podróże - Gry - Japonia - Gry - Włochy - Gry - Kuchnie Świata/Gotowanie - Gry - Lego - Gry - Rysunek - Gry - Komiks - Gry - Film - Gry - Manga/Anime - Gry - Kolekcjonerstwo - Gry - Psychologia - Gry - Moja Kobitka;-P
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika ROLAND NINJ4

Gry użytkownika ROLAND NINJ4