Oceń profil
+ +10 -
MrBobok
Ranking: 1749 Poziom: 35
PD: 6285
REPUTACJA: 442
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation Portable Commodore 64 PC
Ostatnie osiągnięcia
MvP Szwendacz Mądra głowa Ciemna strona mocy

Płeć: Mężczyzna

Dołączył: 26.06.2011

Dałem plusów/minusów: 429/50

Otrzymałem plusów/minusów: 210/6

Napisałem komentarzy: 230

Założyłem dyskusji: 0

Napisałem postów na forum: 7

Osiągnięć zdobyłem: 64/215 (30%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Last Epoch

Oceniłem: 45 tytułów

Gram: 3 tytuły

Mam: 21 tytułów

Ukończyłem: 42 tytuły

Chcę zagrać: 2 tytuły

O sobie

Z grami za pan brat jestem od momentu kiedy to zobaczyłem u kuzyna Atari 2600 które to przywiózł mu ojciec z RFN(tak niema już tego kraju na współczesnych mapach), miałem gdzieś wtedy około 10-11 lat. Drugi zaś kuzyn pokazał mi co to jest Atari 65 XE ten z kolei dostał od rodziców którzy kupili za dewizy  w sklepie Pewex(tak wiem, tych sklepów też już niema). Ja wciąż nie posiadając swojego sprzętu do grania poniewierałem się między jednym kuzynem, graj budami a drugim kuzynem.

Moją pierwszą konsolą jaką udało mi się zdobyć był sprzęt od Nintendo(chyba prototyp DS ;) ) z grą Donkey Kong i jakiś czas później pojawiła się nie licencjonowana konsola z jakąś jedną gierką.

W wieku 18 lat sprawiłem sobie Commodore 64 w nowej budzie z Turbo kardridżem który notabene posiadam do dziś (leży ładnie zapakowany w piwnicy).
Później długo długo nie było nic aż do momentu kiedy to Maciej, kolega z pracy podrzucił mi pierwsze numery szmatławca i wtedy się zaczęło. Moje zainteresowanie grami wzrosło do poziomu zainteresowania filmem a po jakimś czasie nawet je przerosło. Pewnej niedzieli kiedy to odwiedziłem rodziców zobaczyłem jak młodszy o 5 lat brat gra na PSX(który miał pożyczony od kolegi) w Alien Trilogy i Nightmare Creatures, nie mogłem wyjść z podziwu że teraz to gry tak wyglądają. Po upływie 3 miesięcy od pierwszego kontaktu organoleptycznego ( wyłączając zmysł smaku) z konsolą u brata miałem już swoją w raz z dualschockiem pod telewizorem i wtedy to nastała dla mnie ZŁOTA ERA GRANIA. Przez moje ręce przewinęły się też PS2, PSP, Xbox, Xbox 360 no i PC na którym zagrywałem się w Diablo III.

Tyle tytułem przynudzania. Aktualnie  nie gram za wiele, możliwe że dopadło mnie jak to mówi mój najlepszy kolega od grania(hi Pabl00) Depresja Growa, mam jednak nadzieję że minie w końcu i znów rzucę się na granie jak mój kot na rybkę :).

Zainteresowania
Pasjonat gier głównie solo i coop, interesuje się przy okazji rzeczami okołogrowymi, choć ostatnio grywam jakby mniej to lubię z branżą być na bieżąco i o wszystkim wiedzieć. Oprócz gier bardzo lubię czytać książki fantasy i horrory, od siebie polecam cykl Nekroscop.

Aktywności użytkownika MrBobok

Gry użytkownika MrBobok