Zdjęcie w tle
(ツ)/ Games4Ever
Oceń profil
+ +42 -
poloos
Ranking: 209 Poziom: 60
PD: 28684
REPUTACJA: 10673
Konsole
PlayStation PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Portable SNES Nintendo 64 Nintendo Wii U Nintendo 3DS Game Boy Sega Mega Drive Atari 2600 PC Pegasus
Ostatnie osiągnięcia
Jesteś na Fejsie? Farciarz Mordo ty moja! Don’t hassel the hoff

Imię i nazwisko: Rafał

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 38 lat

PSN ID: poloos82

Nintendo Network ID: poloos

Dołączył: 26.10.2010

Miasto: Nowy Sącz

Facebook: http://facebook.com/NoobXSaibot

Instagram: freestyle_guy_pl

Twitch: poloos

Dałem plusów/minusów: 2842/408

Otrzymałem plusów/minusów: 8577/168

Napisałem komentarzy: 1694

Założyłem dyskusji: 26

Osiągnięć zdobyłem: 96/181 (53%)

Dodałem gier: 3

Napisałem blogów: 0

Aktualnie gram w: The Last of Us Part II

Oceniłem: 941 tytułów

Gram: 8 tytułów

Mam: 50 tytułów

Ukończyłem: 543 tytuły

Chcę zagrać: 37 tytułów

O sobie

Siema;)

Moja pasja do gier zaczęła się od przenośnych konsolek zwanych Game & Watch (miałem ich kilka), które przywoził mi mój Tata z za granicy. Później miałem Atari 2600 dzięki tej konsoli mój świat całkowicie się zmienił, wiedziałem, że to będzie moje hobby na zawsze, gry stały się częścią mojego życia. Czasy Pegasusa, salony arcade, komputery, konsole Sega Mega Drive, SNES, PC...PSX, Nintendo 64, PS2, PS3, po drodze inne pożyczone lub testowane u kumpla konsole- to wszystko są piękne wspomnienia.

Grałem i gram we wszystkie gatunki gier z czego jestem dumy, że nie zamykam się na określony gatunek gier jak co niektórzy moi znajomi, po prostu zawsze uwielbiałem gry w każdej postaci:) Tak już od prawie 30 lat!

PSX Extreme czytam od 1 numeru, w tamtych czasach w kiosku kupowałem wszystkie czasopisma związane z grami( w sumie żyłem tą branżą), miałem wszystkie Secret Service (Gulash mistrz!), część Top Secret, Gamblera, co tu dużo pisać to są zajebiste wspomnienia, niestety część tych pism wyrzucili mi rodzice przy "porządkach" oczywiście bez mojej wiedzy! :(

Facet z dużym poczuciem humoru i optymistycznie nastawiony do życia:)

Pozdrowienia dla wszystkich graczy, niezależnie jakie macie konsole czy PC, ważne, że łączy nas wspólna pasja:)

 

 

 

 

Zainteresowania
Zainteresowań mam wiele, poniżej wypiszę kilka na szybkiego. Płeć piękna :-) Gry- wszystkie gatunki. Internet. Gracz z 30 letnim stażem. Kulinaria i podróże:) Degustator wszelakich trunków wyskokowych:) Kinomaniak, na filmwebie 3094 ocenionych filmów! Motoryzacja. Sporty ekstremalne. Piłka nożna, lekkoatletyka i boks. Kocham muzykę, w swoim życiu miałem, różne zajawki muzyczne, hip hop, metal, hard core, techno, dance, rock, muzyka z dawnych lat, muzyka poważna. Koncerty.
Mój pokój gracza

Aktywności użytkownika poloos

Gry użytkownika poloos