SKLEP

Oceń profil
+ +7 -
Rin
Ranking: 2773 Poziom: 29
PD: 3633
REPUTACJA: 197
Konsole
PlayStation 2 PlayStation 3 PlayStation 4 PC
Ostatnie osiągnięcia
Detektyw Say hello! Zadzwoń do mnie Samarytanin

Płeć: Kobieta

PSN ID: Rin-san1

Dołączył: 15.03.2010

Dałem plusów/minusów: 127/1

Otrzymałem plusów/minusów: 68/1

Napisałem komentarzy: 81

Założyłem dyskusji: 1

Napisałem postów na forum: 0

Osiągnięć zdobyłem: 49/215 (23%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 1

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 1

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: NieR: Automata

Oceniłem: 0 tytułów

Gram: 1 tytuł

Mam: 152 tytuły

Ukończyłem: 46 tytułów

Chcę zagrać: 0 tytułów

O sobie

Moja miłość do gier zaczęła się, gdy mój tata pewnego, pięknego dnia przyniósł do domu Pegasusa. I taki był początek mojej przygody z elektroniczną rozrywką. Później (nietrudno się domyślić) padło na PlayStation1, które rodzice zakupili za pieniądze z mojej komunii. Następne było PlayStation2, 3 i obecnie całą naszą rodziną jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami czwóreczki. Dużą rolę w mojej "karierze" gracza odegrał mój tata, gdyż to on zaraził mnie zamiłowaniem do gier. Zarówno ja, jak i mój tata gramy razem i niejednokrotnie kibicujemy sobie nawzajem. Lista gier posiadanych, którą mam tutaj, to nie tylko moje gry, lecz całej mojej rodziny.

Miałam napisać coś o sobie, a rozpisałam się o mojej rodzinie i początkach jako gracz. Zatem, jeśli chodzi o moją skromną osobę, jestem niedoszłą dziennikarką. Piszę, jeśli mi tylko na to wena pozwoli. A pisać bardzo lubię: zazwyczaj są to recenzje płyt, ale lubię też coś skleić o grach. Jako jedno z wielu hobby traktuję rysowanie. Nie jestem mistrzem rysunku i nigdy nie będę, ale zasugeruję się opinią innych, którzy twierdzą, że mam talent. Szkicuję postacie z gier, martwą naturę, bohaterów z mang, czy japońskich muzyków. Jeśli ktoś jest ciekaw moich "dzieł" - zapraszam na moje konto na DeviantArt (podane jako strona domowa na tym profilu). Kocham nade wszystko muzykę. Nie ograniczam się do konkretnego gatunku: lubię równie mocno muzykę klasyczną, jak i heavy metal. Najlepiej jednak czuję się w mrocznych klimatach. Moje ulubione zespoły to: Metallica, Judas Priest, Iron Maiden, Hunter, D, Ronnie James Dio, Marilyn Manson i inne, których w tej chwili nie pamiętam, by je wymienić. Od lat moim ulubionym artystą pozostaje wokalista japońskiego zespołu D - ASAGI. Kolekcjonuję płyty, których sterta wciąż rośnie. W wolnych chwilach (czyli prawie cały czas :P) uczę się języka japońskiego, chłonę książki o kulturze tego fascynującego kraju. Szczególnie ciekawi mnie feudalizm, a także mitologia. Uwielbiam podania o snach, zjawach, demonach, tengu, czy bodhisattwach.

Wracając do tematu gier - moje ulubione serie to: Final Fantasy, Tenchu, Devil May Cry, Onimusha, Resident Evil itd. Więcej nie wymieniam - powstałaby wtedy litania. Gustuję jak widać w japońskiej stylistyce.

Interesuję się także cosplay'em, w którym dopiero stawiam swoje pierwsze kroki.

Dziękuję wszystkim, którzy przebrnęli przez to pierdolamento i poświęcili swój czas, żeby przeczytać o tak mało znaczącej użytkowniczce na tutejszym portalu. Pozdrawiam serdecznie!

~Rin

Zainteresowania
Cosplay, kultura japońska, książki, muzyka, rysunek.

Aktywności użytkownika Rin

Gry użytkownika Rin   

Miesięcznik PSX Extreme