SKLEP

Oceń profil
+ +93 -
Nati
Ranking: 1801 Poziom: 31
PD: 4428
REPUTACJA: 1717
Konsole
PlayStation PlayStation 3 GameCube Sega Saturn Sega Dreamcast Xbox Xbox 360 Xbox One Amiga Atari 7800 Commodore 64 PC
Ostatnie osiągnięcia
Bez lupy nie podchodź Penetrator Rzondze! Jesteś na Fejsie?

Imię i nazwisko: Natalia

Płeć: Kobieta

Wiek: 29 lat

Dołączył: 15.03.2010

Miasto: Sosnowiec

Dałem plusów/minusów: 618/5

Otrzymałem plusów/minusów: 727/8

Napisałem komentarzy: 239

Założyłem dyskusji: 1

Napisałem postów na forum: 0

Osiągnięć zdobyłem: 62/215 (29%)

Dodałem gier: 0

Napisałem recenzji: 0

Dodałem ogłoszeń: 0

Dodałem rozgrywek online: 0

Napisałem blogów: 0

Dodałem gramotów: 0

Dodałem wydarzeń: 0

Aktualnie gram w: Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia

Oceniłem: 79 tytułów

Gram: 4 tytuły

Mam: 0 tytułów

Ukończyłem: 106 tytułów

Chcę zagrać: 1 tytuł

O sobie

Mam na imię Natalia ( no tak ciężko się było domyślić :)).

Pomyślałam, że napiszę o sobie parę słów, ale tak się zastanawiam  i w zasadzie nie wiem co …Smutne to jest, że człowiek jest pewien, że wie o sobie tak wiele, ale kiedy przychodzi co do czego nie wie co powiedzieć na swój temat.

Najlepiej będzie jak skupie się na tym czego dotyczy ta strona czyli tematyce gier…To najbezpieczniejszy temat 

Moja miłość do tejże rozrywki rozpoczęła się w wieku 3 lat (poważnie). Mój o 6 lat starszy brat otrzymał na I Komunię, Commodore 64. Nie zapomnę jak tata podłączył sprzęcior pod „czeski” czarno-biały malutki telewizorek i odpaliliśmy „to” słodkie jajeczko (Dizzy)….wrażenia niezapomniane… Później przyszedł czas na Amigę. Nie wszystko oczywiście pamiętam z tamtych lat, ale są wspomnienia, których nie zapomnę…. Mój brat zagrywał się w Cannon Fodder. …Szczerze? Nie cierpiałam tej gry, ale kochałam intro i tą piosenkę !!! Potrafiłam wkładać i wyciągać dyskietkę non stop, żeby przesłuchać początek…Brat mnie opieprzał, że zepsuje mu sprzęt…Więc grzecznie czekałam, aż rodzice pójdą do pracy, brat do szkoły a ja wtedy nagminnie odpalałam Cannon Fodder i wyłaczałam…i tak w kółko….

Któregoś dnia bodajże w 1997 r. brat przyjechał z giełdy z Katowic. Kupił Sege Saturn….skakałam ze szczęścia i biegałam po całym domu a mama kiwała głową i stwierdziła ze odda mnie na leczenie :D Wtedy zaczęło się granie z prawdziwego zdarzenia…. Wracałam ze szkoły… mamusia dała obiad… a później tylko granie i rodzice machali mi paluchem grożąc, że jak „jutro” przyniosę 3 albo coś gorszego z klasówki to będzie szlaban na granie… Nie rozumiałam wtedy o co im chodzi, ale taka prawda, że teraz sama grożę tak synowi paluchem jak przegina :P…. Powiadają, że niedaleko pada jabłko od jabłoni….. Chociaż jestem wyrozumialszą matką bo podzielam tą miłość do grania :D.

 Po drodze przewinęło się jeszcze wiele konsol:  PSX, Dreamcast, Gamecube, Xbox, Xbox 360…a aktualnie PS3 i Xbox One.

„Dzisiejsze” gry mnie cieszą, super grafika, mega postęp w rozgrywkach, ale….jestem miłośniczką gier retro. Czasy kiedy gry przechodziłam tygodniami (nawet miesiącami) uważam za piękne i to czekanie na gazetę (Neo Plus, Play, PSx Extreme, Playstation Plus i wiele innych) aby przeczytać solucję do danej gry. Chodziłam do jednej babci prosząc :„Babciu daj na loda”, do drugiej babci, do mamy,  taty…i tak uzbierało się zawsze na jakiś miesięcznik hehehe….Piękne lata.

Rozpisałam się a tak naprawdę nic z tego nie wynika hehe…Albo i wynika…Bo przecież dzieciństwo nas ukształtowało :) Nie da się ukryć – przeszłość sprawiła, że teraz jestem taka..a nie inna.

Aktualnie mam rodzinę (męża, syna) – całe szczęście bo w tym wieku jakbym tak wracała z pracy i siadała przed konsolą to zostałabym starą panną hehe :).

Prócz nudnego codziennego życia zajmuję się również malarstwem….

Reasumując jestem szalona, nudna, spontaniczna, przewidywalna, spokojna, wybuchowa, energiczna, leniwa, ładna, brzydka…jestem taka jaką widzą mnie inni…a tak naprawdę?.....

Sama nie wiem….

Aktywności użytkownika Nati

Gry użytkownika Nati   

Miesięcznik PSX Extreme