Genzo Ozora
Genzo Ozora

Ocena profilu:

25

Genzo Ozora

Poziom: 54
|
Reputacja: 4131
Punkty doświadczenia: 20228

Informacje

Statystyki

O sobie

 Moją pasją numer jeden są gry video. Przeszedłem i ogrywałem tysiące pozycji, gdyż swojego czasu miałem do nich łatwy dostęp pracując na warszawskim Stadionie X-lecia.

 Na grach video znam się dość dobrze. Nie tylko odnośnie samych tytułów z różnych platform ale również silników gier, efektów, studiów developerskich, pojedynczych twórców etc. Niestety nie udało mi się powiązać z branżą elektronicznej rozrywki, mimo usilnych prób.

 Jeśli chodzi o moją historię. To gram już 27 lat. Zaczęło się od "ruskich jajek", w których przekręciłem licznik. Mój pierwszy handheld, hehe.

 Następnie na I Komunię dostałem Commodore 64. Widziałem wcześniej u chrzestnego grę Ninja i napaliłem się jak "szczerbaty na suchary". Mając do wyboru deskorolkę czy C-64 wybrałem najlepsze rozwiązanie. ;-)

 Później standardowo były Pegasusy, następnie  Playstation.

 Później przewinęły się Amiga, Dreamcast, Gamecube, PS2, Xbox.

 Następnie PS3, Xbox 360, Wii U, PS4 i Xbox One i S.

 Aktualnie mam wszystkie konsole obecnej generacji, napędzane przez solidnego Samsunga KS9000.

Do tego mocarnego PC z grafiką, która obsłuży nawet 8k - GeForce GTX 1080 Ti. Mocarne tytuły ogrywam na tym sprzęcie, który "robi różnicę" względem okaleczonych portów na dowolną konsolę. Gears Of War 4 czy Tekken 7 to graficznie niebo a ziemia względem konsol. Tak samo Destiny 2 w natywnym 4k z HDR i wszystkim na Ultra wygląda 2 razy lepiej niż na XOX. Do tego korzystam z programu Xbox Play Anywhere i wszystkim gorąco polecam bo to strzał w dziesiątkę Microsoftu.

Konsolę Xbox One X mam dla gier multiplatformowych, programu Xbox Play Anywhere oraz Gearsów, Halo i Forzy.

 PS4 PRO, moim zdaniem przegrało tę generację konsol z Microsoftem chociaż sprzedało więcej sztuk sprzętu. Gry exclusive to tylko dobre gry tak naprawdę bez polotu, świeżych pomysłów, odcinające kupony. Do tego wszędobylskie remastery, które na sprzęcie M$ są za darmo tutaj każą sobie płacić mimo, że masz gę w wersji cyfrowej czy też na płycie z poprzedniej generacji. Jednym słowem - "Złodziejstwo"! Plusem za to są gry idealne na popijawę ze znajomymi czyli SingStar oraz gry z programu PlayLink!

Na koniec Nintendo Switch raczej po to aby być na bieżąco - ponieważ interesujące mnie gry na ten sprzęt można zliczyć na palcach jednej ręki. Wśród nich jest Mario Kart 8: Deluxe idealny tytuł w sesjach kanapowych oraz online. Just Dance, przy którym spaliłem już niejedną kalorię. I Super Mario Odyssey dobry zarówno single jak i w kooperacji. Do tego ogrywam klasyki w tym shmup-y z Neo Geo.

 Jeśli chodzi o forum ppe.pl to zawsze mam swoje wyrobione zdanie na dany temat i zawsze go bronię. Tak jak uważam, że nie ma lepszego multi niż w Gearsach, seria COD jest o niebo lepsza niż BF, Nintendo systematycznie daje "ciała" wypuszczając sprzęty przestarzałe technicznie o kilka lat już w dniu swojej premiery. Grafika poziom PS2.

 Na stałe chętnie pogrywam w bijatyki Dragon Ball FighterZ, Injustice, Mortal, Tekken. I zawsze chętnie męczę tryb Hordy w  Gearsach.

 Tyle o mnie. Do zobaczenia na PSN, Nintendo Network lub Xbox Live.

 

 

Pokaż więcej

Konsole

Pokój gracza

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych