Znaleziono 2 artykuły nt. gry
Hellblade: Senua's Sacrifice

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2017
Hellblade: Senua's Sacrifice - recenzja gry
5597V

Hellblade: Senua's Sacrifice - recenzja gry

Ninja Theory od kilku lat zaskakuje graczy własnymi markami, które choć nigdy nie otrzymują kontynuacji, to za każdym razem potrafią przykuć do ekranu na wiele godzin. Właśnie ta ekipa stworzyła obłędny w swoim czasie Heavenly Sword, zaskakujący Enslaved: Odyssey to the West, czy też oderwany od kanonu DmC: Devil May Cry. Teraz zespół powrócił z kolejną nową historią, która pokazuje, że nawet małe studio może stworzyć wielkie dzieło. Tak, Brytyjczycy kolejny raz nie zawiedli tworząc unikalną produkcję i bez wątpienia jest to jedna z największych niespodzianek 2017 roku.

czytaj dalej »
98

Ostatni komentarz:

obejrzyj dokument dołączony do gry. - PAN_LISU

CZYTELNIKÓW

skalariX skalariX 17.04.2018
Hellblade: Senua's Sacrifice. W głąb e-psychiki.
607V

Hellblade: Senua's Sacrifice. W głąb e-psychiki.

Pacjentka, Senua, została przyjęta na Oddział Zamknięty trzy tygodnie temu podczas nocnego dyżuru. Znaleziona została na środku ulicy; rozmawiająca sama ze sobą z zakrwawioną i pomalowaną twarzą, rozdrapanymi nadgarstkami aż do przedłokci. Posiadała przy sobie broń białą oraz nieprzystający do dzisiejszych realiów strój celtyckiej wojowniczki. Stan jej zdrowia wykazywał według typologii Schneidera osobowość psychopatyczną: waleczne, uporczywe obstawanie przy swoich fałszywych przekonaniach, dopominanie się iluzorycznej sprawiedliwości, podejrzliwe zachowanie, etc.

czytaj dalej »
9

Ostatni komentarz:

skalariX + Bardzo dobra recka, adekwanta do tematu gry, nietuzinkowy pomysl. To wszystko plusy. Ale jako osoba ktora gre ukonczyla... - mravg