Polecamy
Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Dishonored

REDAKCYJNE

vergil vergil 13.10.2012
Recenzja: Dishonored (PS3)
2409V

Recenzja: Dishonored (PS3)

Są takie gry, o których myśli się przez całe lata, aż w końcu ktoś zaoferuje nam podobne lub może lepsze doświadczenia. Bez wątpienia należy do nich zaliczyć serię Thief, jaka na dobre rozruszała gatunek skradanek. Wspomnieć należy także o cyklu Deus Ex, który przypomniał graczom, co oznacza słowo „nieliniowość”. Trzecią był Bioshock, stanowiący żywy dowód na to, że wybranie charakterystycznego, zapadającego w pamięć miejsca akcji, jest podstawą sukcesu.

czytaj dalej »
51

Ostatni komentarz:

Zgadzam sie z toba w 100% - DasLeonidas

CZYTELNIKÓW

Tom19 Tom19 28.05.2015
Dishonored - recenzja
1971V

Dishonored - recenzja

W mieście stołecznym Dunwall każdemu nowemu Cesarzowi wolno mianować Cesarskiego Obrońcę. To o wiele więcej niż zaufany ochroniarz. Cesarski Obrońca, znacznie bardziej szanowany niż ręcznie dobrani gwardziści strzegący Dunwall Tower albo osoby próbujące posiłków władcy, to dworzanin obdarzony niezwykłą swobodą, który stale dotrzymuje towarzystwa najwyższemu władcy w znanym świecie.
 

czytaj dalej »
31

Ostatni komentarz:

Sluszny wybor. - Boski27

Vince Brooks Vince Brooks 25.04.2013
Dishonored - śmierć w czasach zarazy
717V

Dishonored - śmierć w czasach zarazy

Dishonored to jedna z najbardziej zaskakujących gier 2012 roku. Mieszanka gatunków, jakiej dopuścili się twórcy, interesująca nieliniowa fabuła oraz znakomicie dopasowane do tego wszystkiego środowisko sprawiają, że gra wciąga i co najważniejsze po wyłączeniu nie daje o sobie zapomnieć. Całość, również dzięki klarownemu systemowi, ostatecznie osiąga znakomity efekt.

czytaj dalej »
2

Ostatni komentarz:

Gierka zdecydowanie warta uwagi, zgadzam się z oceną. Dla mnie mocnym minusem jest finał fabuły i jakość grafiki. Na szczęście nadrabia... - Tyrion