Lista tekstów
Kącik Sportowy

redakcja PPE redakcja PPE 13.11.2012
Kącik sportowy - piłkarska klasyka
1248V

Kącik sportowy - piłkarska klasyka

Witam wszystkich fanów sportowych emocji, również tych w wydaniu wirtualnym! Za oknem chcąc nie chcąc, coraz ciemniej i smutniej, a my spotykamy się we „Fleszu” już po raz czwarty. W dzisiejszym wydaniu, podobnie jak i ostatnio, lecimy z tematem zapomnianych sportówek, póki co temat zawężając do ich najpopularniejego podgatunku – gier piłkarskich.

31

Ostatni komentarz:

Jest szansa na wznowienie tego kącika? :P - Kartyl

redakcja PPE redakcja PPE 23.10.2012
Kącik Sportowy: Piłkarski kalejdoskop
1060V

Kącik Sportowy: Piłkarski kalejdoskop

Kłaniam się nisko sprzed klawiatury mego PieCa już po raz trzeci! Tym razem jestem już podpisany na moje (nie)szczęście własnym imieniem i nazwiskiem, toteż plamy dać nie mogę i przygotowałem dla Was - mam nadzieję, dość ciekawą, krótką serię artykułów z zakresu, ależ oczywiście - wirtualnego sportu. Niniejszym inauguruję więc mini-serię pt. "Zapomniane sportówki", w której to przyjrzymy się interesującym grom w obrębie danej dyscypliny sportowej, które odeszły niesłusznie w zapomnienie.

13

Ostatni komentarz:

Ja na poważnie na psx-ie ale wcześniej już też się szpilało. - dexx

Roger Żochowski Roger Żochowski 15.10.2012
Kącik Sportowy: Tony Hawk wczoraj i dziś
1006V

Kącik Sportowy: Tony Hawk wczoraj i dziś

Witam wszystkich fanów wirtualnego sportu po raz drugi. Po zeszłotygodniowym, stosunkowo ciepło przyjętym, pilotażowym wydaniu "Flesza", w którym to za temat główny posłużyła odwieczna wojna PES vs FIFA, dziś coś spokojniejszego, do poczytania przy obiedzie/kolacji w ten poniedziałkowy, całkiem przyjemny wieczór.

19

Ostatni komentarz:

Prawie kickflipa się nauczyłem :) - PolishManhunter

Roger Żochowski Roger Żochowski 09.10.2012
Kącik Sportowy - startujemy!
919V

Kącik Sportowy - startujemy!

Witam wszystkich fanów aktywnego spędzania czasu na wirtualnych łamach PPE! Osoby z dłuższym stażem Gracza zapewne kojarzą starą maksymę zdobiącą nagłówek niniejszego działu. Tym nowym zaś, przypomnę na wstępie - "Winner's don't use drugs" - najlepsi nie jadą na dopalaczach. Takie oto hasło towarzyszyło w szczególności sportówkom wydawanym przed dwoma dekadami na maszyny arcade spod znaku kultowego SNK.

16

Ostatni komentarz:

Spróbuj teraz w najnowszego pes-a naprawdę dobry. - dexx