Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020
Gramy na PS5. Jak wypada dubbing w Spider-Man: Miles Morales?
1128V

Gramy na PS5. Jak wypada dubbing w Spider-Man: Miles Morales?

Od dzisiaj pierwsi gracze na PlayStation 4 mogą zapoznać się ze Spider-Manem: Miles Morales. Jesteście ciekawi, jak brzmi produkcja Sony w polskiej wersji językowej? Sprawdźcie krótki materiał prezentujący rozgrywkę z PS5.

Wczoraj miałem okazję pokazać na portalu gameplay ze Sackboy: Wielka Przygoda i jeden z czytelników zapytał mnie, czy Spider-Man: Miles Morales również otrzymał polski dubbing. Sony często oferuje pełne lokalizacje swoich dużych gier i nie inaczej jest w tym przypadku. Teraz możecie sprawdzić, jak brzmi dubbing w najnowszej produkcji Insomniac Games.

Nie jest to na pewno najmocniejsza lokalizacja przygotowana przez PlayStation Polska, ale będąc zupełnie szczerym – lubię mieć wybór. Często mam okazję wracać do gier i następnie chętnie sprawdzam, jak tytuł brzmi w innym języku.

Jestem przekonany, że nie każdy będzie chciał poznawać Spider-Man: Miles Morales z rodzimą lokalizacją, ale poniżej możecie sprawdzić mały fragment gry, który dobrze obrazuje projekt Sony. Ostrzegam: to sam początek historii, ale obiecuje jednocześnie, że najlepsze dopiero przed Wami.

Sprawdźcie naszą recenzję Spider-Man: Miles Morales.

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment