1821V

10 najlepszych darmowych gier logicznych na smartfony

Darmowe gry logiczne na smartfonach, to najczęściej pobierane tytuły. Jakie gry logiczne są najlepsze? Wybraliśmy 10 propozycji dla was.

Two Dots

Prosta gra, w której celem jest połączenie jak największej liczby kropek o tym samym kolorze. Sporo zawartości, solidny poziom trudności. Jednym słowem - warto dać grze szansę.

Pobierz Two Dots

Brain It On

Tytuł, który mocno angażuje fizykę do rozwiązywania zagadek. Naszym celem jest narysowanie odpowiednich kształtów, by rozwiązać stawiane przed nami zagadki.

Pobierz Brain It On

Aquavias

Prosta gra, w której manipulujemy akweduktem by doprowadzić wodę do celu. Prosta rozgrywka i przyjemna dla oka grafika sprawiają, że warto zagrać w ten tytuł.

Pobierz Aquavias

Hexiq - Logic Puzzle

Interesująca gra, która lekko nawiązuje do 2048. Kładziemy na planszy płytki, które łącząc, muszą dać sumę płytki z wyższą cyfrą obok. Gramy tak długo, aż gra nas pokona. Celem jest osiągnięcie najwyższego wyniku.

Pobierz Hexiq - Logic Puzzle

Pokémon Shuffle Mobile

Mobilna wersja gry dostępnej na Nintendo 3DS. Łączymy wizerunku Pokemonów, zadając tym samym obrażenia przeciwnikowi. Jednocześnie kolekcjonujemy stworki, które możemy ulepszać.

Pobierz Pokemon Shuffle Mobile

2048

Produkcja, której zasady są wyjątkowo proste - przesuwamy płytki by ułożyć wynik 2048. Dostępne są różne rozmiary pól na których układamy płytki, przez co zabawy wystarczy na długo.

Pobierz 2048

Candy Crush Saga

Jedna z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsza gra "połącz trzy". Rozgrywka niczym wielkim się nie różni od innych gier tego typu. Zamiast klocków czy innych obiektów, łączy się po prostu słodycze.

Pobierz Candy Crush Saga

Atomas

Ciekawa gra logiczna z odrobiną chemii. Zaczynamy od podstawowego atomu wodoru i musimy łączyć się z kolejnymi pierwiastkami z tablicy Mendelejewa, nabijając coraz to lepszy wynik punktowy.

Pobierz Atomas

Roll the Ball

Roll the Ball jest prostą grą, w której przesuwając klocki, musimy ułożyć ścieżkę dla piłki. Im dalej w las, tym bardziej skomplikowane zagadki czekają na rozwiązanie. Prosta, ale wciągająca gra.

Pobierz Roll the Ball

Gems of War

Kolejna gra typu "połącz trzy". Tym razem mamy jednak do czynienia z niesamowicie rozbudowanym tytułem, który oferuje ogromną kampanię, a także sporo zawartości dodatkowej. Co ważne, gra jest ciągle aktualizowana.

Pobierz Gems of War

Tagi: Android darmowe gry mobile