redakcja PPE redakcja PPE 13.09.2012
Film o grach nie tylko dla graczy
636V

Film o grach nie tylko dla graczy

Co prawda tematyce filmowej mamy dedykowany osobny kącik filmowy, ale ten nowy film Disneya wymaga osobnego światła i specjalnego traktowania. W końcu jak często mamy w kinie okazję obserwować przygody... zbuntowanego bohatera gry wideo w rewelacyjnej kreskówce, z odniesieniami do największych ikon naszej branży?

Otóż to. Tytułowy Ralph od 30 lat jest złym i głównym bohaterem gry wideo Wreck-it Ralph, w której demoluje i niszczy wszystko dookoła. To główne źródło jego popularności, ale i osobistego nieszczęścia. Dlaczego choć raz nie może być dobrym bohaterem? Postanawia spełnić swoje marzenie i... nawiewa ze swojej gry, trafiając do świata innych gier wideo, gdzie za wszelką cenę próbuje stać się postacią pozytywną.

 

"Wreck-it Ralph" pojawi się w zachodnich kinach 2 listopada - niestety, w Polsce poczekamy na obraz pt. "Ralph Demolka" do 18 stycznia 2013. Mam wrażenie, że w kinie będą się świetnie bawić osoby w każdym wieku. Jednak znajomość gier wideo da Wam wyraźne fory i jeszcze lepszą zabawę. Albowiem na ekranie bryluje nie tylko rewelacyjny humor i gagi nawiązujące do gier wideo, ale także mnóstwo odniesień do najbardziej znanych w naszej branży tytułów.

 

Obejrzyjcie poniższy, najnowszy trailer - ile ikonicznych postaci i uniwersów ze świata konsol rozpoznajecie?

 

Tagi: Disney film animowany wreck-it ralph