10962V

10 najłatwiejszych platyn na PS4

Najłatwiejsze platyny na PS4 to temat, który przewija się w Sieci od dawna. Co jakiś czas pojawiają się nowe produkcje, które wypatrywane są przez łowców trofeów. Wybraliśmy 10 absolutnie najłatwiejszych platyn z gier dostępnych na PS4.

W poniższym zestawieniu nie powinna dziwić Was przewaga gier logicznych i przygodowych. To właśnie one mają najczęściej wyjątkowo proste do zdobycia platynowe trofea. Ukończenie gry i zebranie wszystkich znajdziek (co większość robi z gotowym poradnikiem) pozwalają zamknąć maksowanie gry w 3-4 godzinach. Na poniższej liście wybraliśmy najłatwiejsze, ale jednocześnie najszybsze w zdobyciu platyny. Pod uwagę braliśmy też te, które dostępne są w Europie/USA, więc odpada wszelakiej maści lawina gier VN z Japonii, gdzie ogląda się często małe dziewczynki w dwuznacznych pozach (nie oceniamy...).

10. The Walking Dead / The Walking Dead: New Frontier / Gra o Tron

Zestawienie otwieramy grami Telltale Games. W zdecydowanej większości, by zdobyć platynę, wystarczy grę ukończyć, co zajmuje około 10 godzin (po dwie godziny na każdy z pięciu epizodów). W przypadku tej pozycji nie ma znaczenia, czy mówimy o The Walking Dead, Grze o Tron, Minecraft - Story Mode czy Batmanie. Gry pod względem mechaniki niczym się nie różnią, więc wystarczy wybrać licencję, którą lubimy najbardziej. Trzeba jednak pamiętać, że drugi sezon The Walking  Dead platyny nie ma.

 

9. Hitman GO / Lara Croft GO

Dwa tytuły przeniesione ze smartfonów. Warto dodać - dwa wyjątkowo dobre tytuły logiczne przypominające z designu gry planszowe. Jeśli będziemy chcieli grać normalnie, przyjdzie nam się solidnie nagłówkować, bo Square Enix Montreal zadbało o to, by Hitman i Lara Croft były wymagającymi grami. Jeśli jednak zależy nam na platynie - odpalamy poradnik i nie patrząc na ekran wciskamy przyciski. Całość zamyka się w maksymalnie dwóch godzinach.

8. Coffin Dodgers

Coffin Dodgers to jedna z nielicznych gier w tym zestawieniu, która nie jest przygodówką. Mamy do czynienia z wyścigami gokartów, w których platynę zdobywa się w 5-6 godzin i jedyne, co trzeba zrobić, to... ukończyć grę, zaliczając kolejne wyścigi. Poziom trudności nie jest wysoki, więc zdobywanie kolejnych pucharków nie jest frustrujące. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to fakt, że gra do najlepiej zrobionych nie należy.

 

Tagi: platyny PlayStation 4 ranking trofea

Przejdź do strony