SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 14.04.2015
10 najlepszych Fatality w serii Mortal Kombat
1710V

10 najlepszych Fatality w serii Mortal Kombat

Dziś premiera Mortal Kombat X (PS4), a do naszego zestawienia najdurniejszych Fatality w serii MK dołącza teraz dziesiątka tych najlepszych. Najbardziej brutalnych wykończeń, na widok których ekscytacja miesza się mimowolnym grymasem.


Sub-Zero – Spine Rip

Zaczynamy z grubej rury – Fatality, przez które pierwszy Mortal Kombat otrzymał tytuł najbrutalniejszej bijatyki na rynku i utrzymuje go do dziś. Kiedy Sub-Zero wyciągnął głowę przeciwnika z całym kręgosłupem, krucjata mediów przeciwko naszemu hobby zyskała na sile i w Stanach stworzono system klasyfikacji wiekowej ESRB. Było warto.

Kung Lao – Razor’s Edge

Co innego szybko i (w miarę) bezboleśnie przeciąć wroga na dwie równe części, a co innego powoli przekrajać żyjącą ofiarę, zaczynając od krocza. Mieliście wcześniej koszmar z piłą stołową krojącą Wasze ciało? Nie? No, to miłych snów.

Sektor – The Scarecrow

Sektor to taki mortalowy Inspektor Gadżet. Jego mechaniczne ciało skrywa wiele zabójczych broni, jak rakiety, miotacz ognia czy skryta w jego korpusie zgniatarka. Nic jednak nie kończy życia przeciwnika w tak przerażający sposób, w jaki robi to pomysłowe narzędzie tortur z materiału poniżej:Tagi: Midway mortal kombat NetherRealm Studios publicystyka ranker Warner Bros. Interactive

Przejdź do strony

Miesięcznik PSX Extreme