SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 08.03.2015
10 najdziwniejszych strojów alternatywnych w bijatykach
2878V

10 najdziwniejszych strojów alternatywnych w bijatykach

Ileż można patrzeć na tę samą postać, rozgrywają setki starć w ulubionej bijatyce? Z pomocą przychodzą stroje alternatywne, które czasem wyglądają... absurdalnie. Przedstawiamy dziesięć najbardziej dziwacznych.

Słowem wstępu - w ostatnich dniach turniejowe zasady gry Dead or Alive 5: Last Round (PS4) na forum Free Step Doge uległy małej zmianie - nie można korzystać ze strojów, które odkrywają zbyt dużo ciała. Jest to tzw. "soft ban", czyli organizatorzy turniejów sami decydują, czy się na to godzą, lecz wciąż mamy do czynienia z dość kuriozalną sytuacją.

Co wyróżnia serię Dead or Alive? Roznegliżowanie panie, oczywiście. Bynajmniej nie oznacza to, że gra nie ma nic więcej do zaoferowania. Po prostu żadna inna seria nie ma tylu rodzajów bikini i innych skąpych wdzianek dla swoich postaci. Soft ban dotyka 18 postaci, blokując łącznie ponad 100 strojów! 

Autor nowej zasady usprawiedliwia ją tym, że gracze powinni skupiać się na rozgrywce, a nie takich softporno klimatach. Inna sprawa, że to bardziej sugestia niż rzeczywista zasada i "żadna cenzura ani seksizm". Niech nazywają to, jak chcą.

My zajmiemy się jednak dziś nie najbardziej seksownymi (chociaż za tydzień, kto wie...), a najdziwniejszymi strojami alternatywnymi dla zawodników bijatyk. Bo czasem pomysły twórców przekraczają granice zdrowego rozsądku.

Dead or Alive 5 (PS3) - Ufo Zack

Zaczynamy od gry, która wywołała zamieszanie, lecz zamiast na paniach, skupimy się na DJ-u Zacku. Bokser-samouk techniki muai thai, a przy tym niezrównoważony... entuzjasta życia pozaziemskiego.Trochę Teletubiś, trochę Silver Surfer. Złote i srebrne stroje z antenką towarzyszą mu w każdej odsłonie serii. Jak mało kto zasługuje na swoje miejsce w tym zestawieniu.

Tekken Tag Tournament 2 (PS3) - Octopus Anna Williams

Zaniedbywana przez ojca młodsza siostra Niny. Takie błędy w wychowaniu prowadzą do niebezpiecznych następstw psychologicznych, jak choćby alternatywny strój będący... ośmiornicą. A przynajmniej częściami ośmiornicy.

PlayStation® All-Stars Battle Royale (PS3) - Big Daddy Plushy

Metalowy potwór z ogromny wiertłem zamiast ręki, chroniący drobne dziewczynki przed zagrożeniem... chyba że występuje w swojej zabawkowe wersji. Zamiast głowy ma piłkę baseballową, zamiast wiertła - korkociąg. Być może miał to być ukłon w stronę Sackboya, ale bez przesady...

Tagi: mortal kombat ranker street fighter naruto tekken

Przejdź do strony

Miesięcznik PSX Extreme