2607V

10 najlepszych easter eggów w serii Metal Gear Solid

Metal Gear Solid to zdaniem wielu graczy genialna seria. Na podobną opinię składa się wiele elementów: oryginalna fabuła, wciągająca rozgrywka czy wszelakie smaczki, sekrety i nawiązania do wielu dzieł popkultury i poprzednich części sagi. W dzisiejszym Rankerze weźmiemy pod lupę 10 najciekawszych sekretów spośród gier opowiadających o wężach.

 

Obrońcy praw zwierząt – Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Mewy towarzyszą Raidenowi już od początku jego misji na Big Shell. Niejednokrotnie miał nieprzyjemność poślizgnąć się na ich odchodach i czasem, w ramach zemsty za to upokorzenie zaczyna do nich strzelać. Co na to Roy i Rose?

Mistrz uczy jak grać – Metal Gear Solid

Ciekawi nauk Mistrza Millera? Okazuje się, że jest specem nie tylko odnośnie flory i fauny Alaski, ale ma również spore pojęcie o fizjologii człowieka. Jego lekcje dotyczą zachowania się na polu bitwy i… warunków w jakich najlepiej zasiadać do konsoli. Żeby ich wysłuchać nie odpuszczaj i dzwoń tak długo, aż wyjawi Ci tajemną wiedzę.

Nie przesadzajmy z oldschoolem – Metal Gear Solid

Trudności z pokonaniem Hind D? Roy Campbell służy radą. W zlokalizowaniu pozycji śmigłowca może pomóc nasłuchiwanie. Kierunek, z którego dochodzi odgłos kręcących się śmigieł wskaże miejsce, z którego należy oczekiwać wzlatującej maszyny. Chwila… Nie masz Stereo? Ups, w takim razie ta opcja odpada, ale nie martw się. Pułkownik twierdzi, że posiadanie telewizora Stereo nie czyni nikogo lepszym człowiekiem. Nawet Mono w ustawieniach dźwiękowych nie stanie Snake’owi na drodze do zwycięstwa.

 

Tagi: Konami metal gear solid Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Metal Gear Solid 3: Snake Eater publicystyka ranker

Przejdź do strony