994V

Ranker: 12 najlepszych okładek roku 2012

Rok powoli się kończy, toteż na wszelakich serwisach pojawiają się różne podsumowania. Ostatnio też pojawiła się mała aferka "okładkowa", gdzie główne role odegrał Ken Levine i Bioshock Infinite. Później okazało się, że na Naughty Dog chciano także wymusić wyrzucenie Ellie z przodu okładki.

Skoro więc obrazek na pudełku jest taki ważny, zobaczmy, które gry roku 2012 miały najlepsze okładki. Oczywiście wybór może nie każdemu się podobać, więc swoich faworytów może wkleić w komentarzu. Sama kolejność nie ma większego znaczenia, tutaj nie ma najgorszych i najlepszych..

Asura's Wrath

Patrząc na okładkę od razu wiemy o czym będzie ten tytuł. Wkurzony Asura postanawia zrobić demolkę i nie ma litości dla nikogo. Nie dość, że bardzo agresywna kolorystyka, to dodatkowo jeszcze wyraz twarzy głównego bohatera wskazuje na nieograniczoną niczym, nawet kosmosem złość i szał. Dynamiczna i mocna okładka, idealna dla tej gry.

Borderlands 2

2K Games i Gearbox Software postanowili nie eksperymentować. Cieplejsza kolorystyka, dwa "pistolety" z palców, dwa "wystrzały" z głowy prezentujące bohaterów Borderlands 2. Okładka z cyklu "bigger, better and more badass" ale zrealizowana nad wyraz udanie. Postać na froncie wryła się już w świadomość ludzi, więc od razu rozpoznają z jakim tytułem mają do czynienia.

Tagi: ranker ps3site

Przejdź do strony