SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017
PlayStation Plus vs. Games with Gold - Lipiec 2017
2702V

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Lipiec 2017

Od dzisiaj subskrybenci PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold mogą pobierać produkcje z obu ofert. Jest to również dobry moment na wybranie lepszej propozycji, więc zapraszamy naszą społeczność do głosowania!  

PlayStation Plus (od 06.06.2017)

Games with Gold (od 01.06.2017)

Until Dawn – PS4
- Data premiery: 25.08.2015
- Średnia ocen: 79%
 
Game of Thrones: A Telltale Series – PS4
- Data premiery: 17.11.2015
- Średnia ocen: 69%
 
That’s You – PS4
- Data premiery: TBA
- Średnia ocen: TBA
 
Tokyo Jungle – PS3
- Data premiery: 25.08.2012
- Średnia ocen: 74%
 
Darkstalkers Resurrection – PS3
- Data premiery: 12.03.2013
- Średnia ocen: 80%
 
Don’t Die Mr Robot – PS Vita (cross-buy z PS4)
- Data premiery: TBA
- Średnia ocen: TBA
 
Element4l – PS Vita
- Data premiery: 07.04.2015
- Średnia ocen: 62%

Grow Up (XOne)
- Data premiery: 16.08.2016
- Średnia ocen: 74%
 
Runbow (XOne)
- Data premiery: TBA
- Średnia ocen: TBA
 
Kane & Lynch 2 (XOne + X360)
- Data premiery: 17.08.2010
- Średnia ocen: 63%
 
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (XOne + X360)
- Data premiery: 10.05.2011
- Średnia ocen: 73%

 

 

 

 

 

 

 


WOJTEK: Od dawna czekałem na wrzucenie Until Dawn do PlayStation Plus. Grę ograłem przed premierą, ale z tą opowieścią powinno zapoznać się wielu graczy. To taka mała, z drobnymi problemami, ale wyjątkowo ciekawa produkcja, która umiliła mi bodajże dwa wieczory. A pozostałe tytuły? Od biedny można zagrać w Grę o Tron od Telltale Games, ale też trudno tutaj mówić o wielkiej jakości. Mimo wszystko i tak pozycja TG wyróżnia się na tle pozostałych tytułów… Microsoft w lipcu specjalnie nie rozpieszcza. Można niby zagrać w Kane & Lynych 2, ale nie ukrywajmy – to "dzieło" w dniu premiery nie prezentowała odpowiedniej jakości, a teraz? Po prawie siedmiu latach? Bieda…

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus.

 


IGOR:  Jak zwykle zacznę od PlayStation Plus. Sony w tym miesiącu zdecydowanie posłuchało graczy i dało nam kilka naprawdę fantastycznych gier. Największą petardą jest oczywiście Until Dawn, które to swego czasu było flagowym tytułem PlayStation 4. Dalej jest Gra o Tron od Telltale, która niestety zebrała od fanów mieszane opinie i nie jest w stanie dogonić jakością serialu, lecz wciąż jest całkiem solidną opowieścią. To jesteś Ty, będzie idealną "grą" do pokazania niegrającym znajomym, rodzicom, dziadkom, sąsiadom itp., Sam ciekaw jestem jakie możliwości da ten tytuł. Oferta dla PlayStation 3 jest również bardzo ciekawa. Tokyo Jungle jest bardzo wyjątkowym tytułem i z pewnością skuszę się na jego ukończenie – w sumie zamierzałem się z tym od dawna. A Darkstalkers Resurrection będzie moim pierwszym tytułem z jakim będę miał styczność z tej serii bijatyk. Podobno dobre, więc już się nie mogę doczekać aż się pobierze. Vita dostała kolejne dwie mikrogierki... Halo.. Japonia? Sony, wydajcie coś na Vitę...

Games with Gold po świetnym czerwcu zalicza moim zdaniem małą wtopę. Dlaczego? Albowiem największy z oferowanych nam tytułów jest zdecydowanie najsłabszy. Grałem kiedyś w Kyne&Lynch 2 i zdecydowanie odradzam jego pobieranie... to najbardziej zabugowana i jedna z gorzej zaprojektowanych strzelanin, jaką miałem okazję spróbować w ostatnich latach. Bardzo fajną grą jest zaś Runbow, które z nieukrywaną radością ogrywam od czasu do czasu na Wii U. Jeśli lubicie platformówki, a do tego macie z kim
zagrać, to będziecie bardzo zadowoleni. Grow Up również jest ciekawe, lecz pierwsza odsłona tego cyklu trochę mnie do niego zniechęciła. A o grach z cyklu LEGO nie trzeba mówić chyba już nic. Każdy grał, każdy wie. Rewelacyjna zabawa dla wszystkich.

Tak tak, jako Igor "Wybieram PS Plus" Chrzanowski wybieram PS Plus....


ŁUKASZ:  Nie będę się niepotrzebnie rozpisywał, bo Sony odrobiło lekcje i po miesiącach posłuchy wygrało z Microsoftem. Dostaliśmy od Japończyków naprawdę bardzo fajny zestaw gier. Until Dawn jest bardzo dobrym horrorem klasy B, a fani takich filmów jak Hostel, Piły czy przygód Jasona Voorhessa będą zadowoleni. Z kolej osoby, które nie mogą się doczekać kolejnego tomu oraz następnego sezonu serialu Gra o Tron. Dostaną dobre uzupełnienie sagi George’a R.R. Martina od Telltale Games. Natomiast na PlayStation 3 lądują dwa ciekawe tytuły. Tokyo Jungle jest w mojej opinii bardzo ciekawym podejściem do gier survivalowych, w której główna rolę odgrywają zwierzęta, a nie ludzie. A Darkstalkers Resurrection to z kolej bardzo ciekawa „mordoklepka”, która może nie dorównuje Ulicznemu Wojownikowi, ale sprawdza się w swoim gatunku. Ciekawe czy Capcom wyda kolejną część na obecną generację? Brałbym jak nic!

„Zieloni” raczą nas jednym z najlepszych indyków na rynku (Grow Up) oraz średnim Kane & Lynch 2: Dog Days oraz kolejnymi klockami Lego. Oczywiście te gry mogą się podobać, a tym bardziej, że „dostajemy je za darmo”. Ale gdy mam wybrać lepszą „darmówkę”, to wybieram tą od samurajów. 

W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus.


PSYKO:  W tym miechu stawiam na PlayStation Plus, bo... no c'mon, Until Dawn to jest kozak. Ponoć, bo jeszcze nie grałem, ale bardzo chętnie sprawdzę jak w akcji prezentuje się produkcja Supermassive Games. Reszta oferowanych w ramach usługi gier zwisa mi i powiewa. Poetycko to ujmując. Tak samo zresztą jak cała lipcowa ofera Games with Gold. Przez ostatnie dwa miesiące Microsoft nieźle dorzucał do pieca (Ryse, Watch Dogs), ale w lipcu powiało już biedą. I to konkretnie, bo przeciąg zatrzasnął mi drzwi do kuchni. Także ten, PS Plus królem. Przynajmniej w tym miesiącu. Howgh.

Tym razem wybieram PlayStation Plus

 


No i standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Miesięcznik PSX Extreme