1685V

2 sezon Stranger Things oficjalnie zapowiedziany. Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Bez wielkiego zaskoczenia. Netflix właśnie opublikował krótki zwiastun 2 sezonu Stranger Things. Widzowie mogą przygotować się na kolejną zakręconą opowieść, a już teraz mamy kilka ciekawostek zapowiadających wydarzenia. 

Stranger Things to dla wielu jeden z najlepszych seriali ostatnich miesięcy. Twórcy opowiedzieli ciekawą opowieść i potrafili przytrzymać przed ekranem od pierwszego do ostatniego odcinka. Nie jest pewnie dla nikogo wielkim zaskoczeniem, że powstanie kontynuacja, ale dzisiaj otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź. Netflix opublikował krótką zajawkę, która pozwala wyczekiwać na przygodę.

Autorzy w ostatnich dniach zdradzili również kilka ciekawostek. W drugim sezonie powrócą wszyscy główni bohaterowie pierwowzoru i aktualnie jedynie producenci nie chcą wypowiadać się na temat Jedenastki. Oczywiście możemy liczyć na nowe postacie, które wniosą świeżość do przygody.

Warto jednak zaznaczyć, że akcja tym razem nie będzie skupiona wyłącznie na Hawkins – nawet pierwsza scena pierwszego odcinka pozwoli nam spojrzeć na inną miejscówkę. Matt Duffer nie ukrywa, że ponownie zostanie poruszony temat drugiego wymiaru, ponieważ pierwsza kampania nie zamyka wszystkich wątków. Czy potwór żyje? Był tylko jeden? Co tam można znaleźć? Wiele na to wskazuje, że w końcu otrzymamy odpowiedzi na te intrygujące pytania.

Na zakończenie warto dodać, że drugi sezon Stranger Things będzie dłuższy od pierwszego – tym razem otrzymamy 9 odcinków. Niestety, premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Tagi: serial Stranger Things zapowiedź zwiastun