2827V

Opublikowano pełny zwiastun Resident Evil: The Final Chapter. Seria zmierza w złą stronę

Alice kontynuuje swoją misję i zamierza ochronić świat przed wielkim niebezpieczeństwem. Bohaterka ekranizacji Resident Evil w swojej kolejnej przygodzie zmierzy się z kolejnymi truposzami, a nawet przerośniętym smokiem. 

Nie jestem wielkim fanem ekranizacji serii Resident Evil. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego producenci zmierzają w stronę coraz to większej akcji zapominając o esencji tego uniwersum? W sumie w identycznym kierunku zmierzały ostatnie gry wideo, ale możemy mieć nadzieję, że dzięki Resident Evil VII seria powróci na odpowiedni tor.

Kilka godzin temu Zax przedstawił Wam mały zwiastun zapowiadający atrakcję, ale był to tylko i wyłącznie krótki przeciek. Teraz Sony opublikowało cały trailer, który pozwala zapoznać się ze szczątkami fabuły, a jednocześnie prezentuje jeszcze więcej akcji.

Najzabawniejszym elementem prezentacji jest brak zombiaków. Materiał trwa dwie i pół minuty, a tylko w kilku scenach pojawiają się żywe trupy. Autorzy kolejny raz skupili się na głównej bohaterce i wybuchach… Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale liczyłem na coś zupełnie innego.  

Tagi: film resident evil